Отримай відповіді на свої питання! База супергероїв «КПІ»
CПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ

Встановлено поріг «склав/не склав» для пробного ЗНО

jkNlH5x1ILU

Українським центром оцінювання якості освіти визначено поріг «склав/не склав» для тестів пробного ЗНО з тих предметів, тестування з яких було проведено 9 квітня.

За інформацією УЦОЯО, значення порога «склав/не склав» для тесту пробного ЗНО з математики становить 13 балів, історії України — 28 балів, англійської — 14 балів, німецької — 13 балів, іспанської — 16 балів, французької — 14 балів, російської мови — 33 бали, біології — 22 бали, географії — 26 балів, фізики — 14 балів, хімії — 22 бали.

Основна сесія ЗНО розпочнеться вже на початку травня. Упродовж місяця учасники тестування матимуть можливість скласти тести з української мови і літератури, математики та історії України. ЗНО з інших предметів буде проведено після завершення навчального року.

Готовий до ЗНО? Перевір, чи правильні предмети ти обрав для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»!

За матеріалами osvita.ua