Отримай відповіді на свої питання! База супергероїв «КПІ»
CПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ

Ярмарок вакансій «beAhead». Весна 2016»

IMG_6491_0

21 квітня в НТУУ «КПІ» відбувся Ярмарок вакансій «beAhead. Весна 2016». Черговий раз студенти і випускники НТУУ «КПІ» та інших ВНЗ змогли ознайомитись з діяльністю представлених компаній, підприємств та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування.

У холі вісімнадцятого корпусу відбулося інтенсивне і надзвичайно плідне спілкування студентів з представниками більше ніж тридцяти компаній з різних сфер діяльності (IT, фінанси та аудит, телебачення, телекомунікації, інженерія та проектування тощо) та промислових підприємств, які входять у концерн «УкрОборонПром».

Серед підприємств і організацій, що встановили на ярмарку свої стенди, – такі відомі компанії, як «УА ПРОМ», ТОВ «СМАРТ БІЗНЕС», «Procter and Gamble», ТОВ «Інфопульс Україна», ТОВ «Матеріалайз Україна», ПрАТ «КПМГ Аудит», а також ДП Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки», ДП «ДержККБ «Луч», ДП «Завод 410 ЦА», ДП Науково-дослідний інститут радіолокаційних систем «Квант-Радіолокація». Кілька компаній -учасників влаштували для своїх потенційних співробітників презентації своєї діяльності.

На ярмарку студенти могли не лише довідатися про вакансії та вимоги, які ставлять до працівників ті або інші фірми, але й познайомитися з їх представниками, отримати з перших вуст інформацію про програми стажування, можливість проходження практики тощо.

Джерело: kpi.ua