Отримай відповіді на свої питання! База супергероїв «КПІ»
CПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ

Як додати першочерговість, МАН або ВУО

Увага! Важливо!

Як підтвердити сертифікат ФДП, МАН, ВУО та подати документи про першочерговість?

Першочерговість
1. Відсканувати документи відповідно до переліку.
2. Зберегти відскановані файли у форматі .pdf/.jpeg (розмір одного файлу не має перевищувати 1 мегабайт!).
3. Сканкопії документів надіслати до Приймальної комісії за електронною адресою pilgikpi2016@gmail.com, у листі вказати прізвище, ім’я та по батькові, дату народження, серію та номер атестата.
4. Перевірити через 1-2 доби, чи з’явилась відмітка про першочерговість у системі «Конкурс» — сайт vstup.info.
5. Якщо ти себе не побачив – зателефонувати до відбіркової комісії факультету/інституту або до Приймальної комісії на гарячу лінію.

ФДП
Додається автоматично до твоєї заяви, ніякі позначки не потрібні. Якщо за 1-2 доби ти не побачив додаткові бали – зателефонуй до відбіркової комісії факультету/інституту або до Приймальної комісії на гарячу лінію.

Дипломи МАН/ВУО
1. Відсканувати диплом.
3. Сканкопії диплома надіслати до Приймальної комісії за електронною адресою pilgikpi2016@gmail.com, у листі вказати прізвище, ім’я та по батькові, дату народження, серію та номер атестата.
4. Перевірити через 1-2 доби, чи з’явилась відмітка про додаткові бали системі «Конкурс» — сайт vstup.info.