Про інститут


Мрієш підкорити космічні простори? Хочеш дізнатись, як будувати ракети? Завжди прагнув розвідати все про літаки? Факультет авіаційних і космічних систем чекає на тебе.

Розробка сучасних цифрових систем керування, засобів навігації та орієнтації рухомих об`єктів, комп’ютерні технології автоматизованого проектування об'єктів авіаційно-космічної техніки, розробка і експлуатація комп’ютерних систем автоматизації експериментальних досліджень та засобів вимірювальної техніки і їх метрологічного забезпечення – все це вивчають студенти ФАКС.

Факультет є учасником проектів мобільності студентів програми ERASMUS+ та базовим виконавцем проекту ACTIVE програми Erasmus Mundus.

На факультеті створені лабораторії корпорацій «Motorola Foundation» та «National Instruments»; лабораторія геоінформаційних технологій компанії «Jeppessen» корпорації «Boing»; станція зв’язку з мікросупутниками, лабораторія супутникобудування та інші. Ти опануєш технологій створення малих пілотованих та безпілотних літальних апаратів, мікросупутників; розроблення систем керування літальними апаратами та мікросупутниками; розроблення навігаційних датчиків (акселерометрів; механічних та лазерних гіроскопів; МЕМС-гіроскопів); цифрову обробку сигналів; ультразвукову діагностику дефектів металевих конструкцій; розроблення інтелектуальних засобів вимірювальної техніки на базі нейромереж, нечіткої логіки; розроблення систем інтернет-метрології, розроблення дистанційних інформаційних технологій в освіті.

Випускники працюють на провідних підприємствах галузі - ДП АНТОНОВ, КП ДержККБ «Луч», НВО «Київприлад», Укрметртестстандарт, Вища технічна школа Ліону, Deutsche Lufthansa AG та ін. Місця проходження практики: ДП АНТОНОВ, ДП «Мелексіс-Україна», Варшавський університет технологій (WUT), ПАТ «ВЕНТС» та інші.