Отримай відповіді на свої питання! База супергероїв «КПІ»
CПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ

Факультет лiнгвiстики

  • +38 044 2049418
  • fl@kpi.ua
  • пр. Перемоги, 37
  • 7-й корпус НТУУ «КПІ»
522
Студентів
1
Спеціальностей
3
Спеціалізацій

Спеціальності

035
Філологія
Спеціальність присутня на
Детальніше про спеціальність
Сертифікати ЗНО
  1. Українська мова та література – – не менше 125 балів за умови, що Іноземна мова (французька, німецька або англійська) – не менше 100 балів
  2. Іноземна (французька, німецька або англійська) мова – не менше 125 балів за умови, що Українська мова та література – не менше 100 балів
  3. Історія України – не менше 100 балів
Спеціалізації
Германські мови та літератури (переклад англійська та німецька або французька мови)
Форма навчання: денна / заочна
Студенти спеціалізації «Германські мови та літератури (переклад англійська та німецька або французька мови)» опановують особливості усного та письмового перекладу текстів в галузях комп’ютерних наук, загальної інженерії, захисту довкілля, електроніки, юриспруденції та бізнесу іноземною та державною мовою, навчаються технологіям забезпечення усної та письмової комунікації та інтерпретації. Випускники одержують можливість працювати журналістами на провідних телеканалах, редакторами-перекладачами у відомих медіа, гідами-перекладачами, перекладачами науково-технічної літератури, в міжнародних авіакомпаніях, посольствах різних країн, помічниками директорів компаній з іноземним капіталом.
Германські мови та літератури (переклад німецька та англійська мови)
Форма навчання: денна
Спеціалізація «Германські мови та літератури (переклад німецька та англійська мови)» передбачає вивчення студентами німецької та англійської мови, особливостей письмового перекладу, усного двостороннього перекладу (послідовного, синхронного), перекладу фахових текстів найрізноманітніших галузей наук, методичних і дидактичних засад викладання іноземних мов та перекладу. Ми готуємо перекладачів і викладачів німецької та англійської мови, які здатні забезпечувати процес міжкультурної комунікації у сфері професійного та ділового спілкування спеціалістів різних галузей.
Романські мови та літератури (переклад французька та англійська мови)
Форма навчання: денна
Студенти набувають знань з фундаментальних та професійних дисциплін, а також навичок вільного спілкування та перекладу французькою та англійською мовами. Випускники успішно працевлаштовуються в Україні та за кордоном фахівцями з перекладу науково-технічної документації, перекладачами та референтами у посольствах та представництвах франкомовних країн, у зарубіжних юридичних компаніях, благодійних фондах, туристичних агенціях, бюро перекладів, викладачами у ВНЗ України, спеціалізованих школах та гімназіях.

Про факультет/Інститут fl.kpi.ua


Хочеш вивчати мови, але тільки в КПІ? Прагнеш стати вправним перекладачем? Не хвилюйся, в лавах наших студентів обов’язково знайдеться місце для тебе – обирай факультет лінгвістики!

Тут навчаються майбутні філологи, перекладачі, здатні забезпечувати процес міжкультурної комунікації у сфері професійного та ділового спілкування спеціалістів різних галузей і виконувати письмові та усні переклади різної тематики на високому рівні.

Висококваліфіковані викладачі використовують новітні методики викладання, проводять щорічні міжнародні науково-практичні студентські конференції, міжнародний студентський обмін, творчі та освітні об’єднання студентів та аспірантів. Вагомий внесок у підготовку спеціалістів на факультеті здійснюють лектори DAAD.

Під час навчання студенти набувають знання з фундаментальних та професійних дисциплін, а також навичок вільного спілкування та перекладу двома обов’язковими іноземними мовами. Велика увага приділяється комп’ютерній підготовці, яка адаптована до вимог майбутньої професійної діяльності. Студенти факультету лінгвістики навчаються за кордоном в рамках програми EUROEAST в університетах партнерах. Студенти, які вивчають французьку мову як основну (або як другу) іноземну, по закінченню 4 курсу (бакалаврат) мають змогу стати учасниками програми «Подвійний диплом».

Випускники факультету лінгвістики – справжні фахівці, які працюють в компаніях з іноземним капіталом, перекладацьких бюро, дипломатичних представництвах МЗС України, міжнародних культурно-освітніх центрах, представництвах іноземних медіа тощо. Мрієш вивчати мови й пізнавати світ? Ми чекаємо на тебе!