Отримай відповіді на свої питання! База супергероїв «КПІ»
CПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ

Навчально-науковий Iнститут телекомунiкацiйних систем

ітс
  • +38 044 2048196
  • its@kpi.ua
  • пров. Індустріальний, 2
  • 30-й корпус НТУУ «КПІ»
471
Студентів
1
Спеціальностей
4
Спеціалізацій

Спеціальності

172
Телекомунікації та радіотехніка
Спеціальність присутня на
Детальніше про спеціальність
Сертифікати ЗНО
  1. Українська мова та література – не менше 100 балів
  2. Математика – не менше 125 балів за умови, що Фізика або Іноземна мова – не менше 100 балів
  3. Фізика або Іноземна мова – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів
Спеціалізації
Інформаційно-комунікаційні технології
Форма навчання: денна / заочна
Спеціалізація «Інформаційно-комунікаційні технології» забезпечує фундаментальну теоретичну та прикладну практичну підготовку. Під час навчання студенти опановують спеціальні знання із проектування програмно-апаратних платформ, які забезпечують отримання сучасних інтернет-послуг та сервісів у будь-який час і у будь-якому місці, «хмарних» дата-центрів; побудови інформаційно-комунікаційних систем на основі технологій інтернету речей; створення енергоефективних інтелектуальних протоколів та засобів паралельної колективної обробки значних обсягів інформації. Випускники працюють у провідних компаніях, середи яких «Microsoft», «Ericsson», «EPAM», «Huawei» та ін., а також в компаніях провідних операторів зв’язку та провайдерів інтернет-послуг.
Телекомунікаційні системи та мережі
Форма навчання: денна / заочна
Обравши спеціалізацію «Телекомунікаційні системи та мережі» студенти вивчають методи побудови, проектування і синтезу сучасних телекомунікаційних систем і мереж, теорію телекомунікаційних мереж, прикладну теорію інформації для телекомунікацій, телекомунікаційні мережі наступного покоління, методи управління телекомунікаційними мережами, технології міжмережевої взаємодії тощо. Випускники працюють фахівцями із телекомунікаційної інженерії та інженерами в галузі електроніки і телекомунікацій в провідних компаніях операторів стаціонарного та мобільного зв’язку, науковими співробітниками на науково-дослідних та керівних посадах в галузі телекомунікацій, де виконують наукові дослідження та розробку новітніх телекомунікаційних систем та мереж.
Мобільні телекомунікації
Форма навчання: денна / заочна
Спеціалізація «Мобільні телекомунікації» передбачає вивчення студентами методів підтримки мобільності в сучасних стільникових системах радіодоступу, в тому числі 5-го покоління, системах широкосмугового доступу, неоднорідних багаторівневих телекомунікаційних розподілених мережах на базі різних технологій та архітектур. Студенти опановують основи цифрових комунікацій; програмної інженерії; побудови, налагодження, функціонування, адміністрування, управління і моделювання телекомунікаційних систем і мереж з підтримкою мобільності. Випускники працюють на інженерних та управлінських посадах на підприємствах і організаціях в сфері електроніки, телекомунікацій та інформаційних технологій, а також компаніях операторів мобільного зв’язку («Київстар», «Lifecell» (Turkcell), «Vodafone» (МТС) та ін.).
Апаратно-програмні засоби електронних комунікацій
Форма навчання: денна / заочна
Спеціалізація «Апаратно-програмні засоби електронних комунікацій» передбачає набуття студентами навичок з розробки та експлуатації апаратно-програмних засобів електронних комунікацій сучасних та майбутніх поколінь 5G та «Smart Ubiquitous Networks»; програмування мовами: С/С++, Java, HTML, VHDL; розробки програмного забезпечення для мобільних пристроїв на платформі Android. Випускники працюють на інженерних (розробники і виробники апаратно-програмних засобів дротових і бездротових телекомунікацій) та адміністративних посадах в організаціях, що займаються електронікою, комунікаціями, програмним забезпеченням та інформаційними технологіями (компанії «Alcatel-Lucent», «Київстар», «Lifecell» (Turkcell), «Vodafone» (МТС) та ін.).

Про факультет/Інститут its.kpi.ua


Мобільний зв’язок та телекомунікаційні мережі, надскладне програмне забезпечення для електронних комунікацій та інформаційно-телекомунікаційні технології – все це ти зможеш опанувати, ставши студентом Інституту телекомунікаційних систем!

Навчально-науковий Інститут телекомунікаційних систем органічно поєднує наукові дослідження та підготовку висококваліфікованих спеціалістів в галузі електроніки та телекомунікацій. Ми раді вітати в своїй інститутській телекомунікаційній сім’ї кожного, хто бажає розвиватися, працювати та творити в сфері зв’язку, обміну інформацією, проектування та розробки програмного забезпечення.

Без сучасних засобів зв'язку, новітніх телекомунікаційних та інформаційних технологій неможливо уявити ні новітнього виробництва, ні ефективного управління ні економічного зростання. Фахівець у галузі телекомунікацій –людина, яка створює своє майбутнє та майбутнє своєї країни.

Після закінчення інституту наші випускники можуть проектувати та експлуатувати сучасні інфо- та телекомунікаційні системи і мережі, проводити наукові дослідження в сфері новітніх мережних технологій. Компанії «Vodaphone», «Kyivstar», «Alcatel», «Lifecell», «Intel», «DataGroup», «Microsoft Україна», «HUAWEI TECHNOLOGIES», ЗАТ «Воля Кабель», телеканал «СТБ» та інші провідні підприємства вже з 3-4 курсу навчання запрошують до себе на роботу наших студентів.

В ІТС запроваджено програму підготовки магістрів у співпраці з Дрезденським технічним університетом: студенти ІТС мають можливість отримати паралельно другу вищу освіту за єдиною міжнародною програмою. Після закінчення ти можеш отримати ступінь магістра технічного університету м. Дрезден (Master of Science) та ступінь магістра НТУУ «КПІ», тобто два дипломи магістра – український і європейський. Готовий підкорювати телекомунікаційні вершини? Вступай до Інституту телекомунікаційних систем!