Вступ до КПІ

Мобільний путівник вступною кампанією до КПІ ім. Ігоря Сікорського. Опис спеціальностей, факультетів та інститутів, основні особливості та всі новини у вашому телефоні.
Версія для Android незабаром буде доступною для завантаження
Ви — представник університету й хочете використовувати додаток?
Дізнайтесь більше

Актуальні новини

Найсвіжіша інформація, списки рекомендованих та зарахованих, результати вступних випробувань та важливі повідомлення з міністерства освіти і науки. Переглядайте новини на вашому мобільному пристрої та одержуйте сповіщення, щоб не проґавити головне!

Сторінка факультета/інститута

Якщо ви вже обрали факультет чи інститут для навчання у КПІ ім. Ігоря Сікорського, перейдіть на його сторінку у додатку, довідайтесь детальну інформацію про спеціальності та навчання. На сторінках наявна контактна інформація для швидкого зв’язку.

Інформація

У нашому додатку ви швидко знайдете актуальні телефони гарячих ліній, довідаєтесь, як поставити питання студентам та випускникам про всі особливості навчання, ознайомитесь із відомостями про гуртожитки та розкладом роботи Приймальної комісії.
Залиште нам ваш відгук
pk@kpi.ua

Для представників приймальних комісій університетів та інститутів

Цей мобільний додаток – пілотний проект команди з КПІ ім. Ігоря Сікорського. Ми готові розробити мобільне рішення та сайт приймальної комісії або іншого структурного підрозділу для вашого університету чи інституту. Зв’яжіться з нами за електронною поштою pk@kpi.ua та довідайтесь всі деталі!