×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

Покрокова інструкція реєстрації та подання електронних заяв для вступників до магістратури через електронний кабінет

91 564 переглядів

1. Підготуйте необхідні документи:
– скановане фото (світле тло, бажано, як на документи – це фото буде на вашому студентському квитку), розмір файла до 1 Мб, формат – jpg, jpeg, png;
– серія та номер диплома БАКАЛАВРА, СПЕЦІАЛІСТА, МАГІСТРА.

2. Перейдіть на сайт https://vstup.edbo.gov.ua/ та оберіть «Вступ для здобуття СТУПЕНЯ МАГІСТРА на основі ДИПЛОМА БАКАЛАВРА, СПЕЦІАЛІСТА, МАГІСТРА». Ознайомтесь з інформаційними матеріалами.

3. Оберіть кнопку «ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ ВСТУПНИКА». На сторінці https://cabinet.edbo.gov.ua/ натисніть «Реєстрація»:

4. Заповніть форму реєстрації. Зверніть увагу, потрібно вказати дійсну адресу електронної пошти – на неї будуть надходити важливі повідомлення. Відкрийте вкладку «Вступ для здобуття ступеня магістра на основі диплома бакалавра, спеціаліста, магістра».

За наявності! введіть номер, PIN-код та рік сертифікату МТНК/МКТ (ЄВІ/ЄФВВ). Введіть серію та номер документа про здобутий рівень бакалавра чи спеціаліста/магістра.

В разі відсутності сертифікату оберіть відповідний пункт «Не маю сертифікатів МТНК/МКТ (ЄВІ/ЄФВВ)». Для додаткової ідентифікації доведеться ввести дані документа, що посвідчує особу, за яким ви замовляли документ про освіту.

5. Після натискання кнопки «Зареєструвати» вам на вказану електронну пошту буде надіслано лист для підтвердження. Перейдіть за посилання у цьому листі для активації облікового запису.

6. Введіть адресу та пароль, і ви потрапите до кабінету.

7. Заповніть необхідні поля – вкажіть номер телефону (це обов’язково має бути ваш номер, він необхідний для зв’язку приймальних комісій закладів з вами), підтвердить його, завантажте фото.

Дані вступника в електронному кабінеті
Дані вступника у особистому електронному кабінеті

8. Перейдіть до вкладинки «Подача заяв». Тут ви можете вибрати регіон, де знаходиться заклад вищої освіти, сам заклад за ключовими словами, форму здобуття освіти – денну, заочну, вечірню, дистанційну, а також спеціальність. Потім натисніть кнопку «Пошук».

Вкладинка "Подача заяв" в електронному кабінеті вступника

9. Подані заяви будуть показані на вкладинці «Подані заяви» після того, як ви їх подасте. Подання заяв доступне з 16 серпня до 15 вересня.

Відображення поданих заяв вступника

10. Зверніть увагу, подання заяв до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського ведеться на освітні програми. З переліком освітніх програм можна ознайомитись на сайті Приймальної комісії. Вступні фахові випробування також складають на кожну окрему освітню програму.

Подача заяв через особистий електронний кабінет вступника
Оберіть КПІ серед закладів вищої освіти
Оберіть спеціальність у КПІ
Оберіть конкурсну пропозицію
Додаткова інформація про конкурсну пропозицію
Подані заяви в кабінеті вступника

11. Оберіть освітню програму зі списку та натисніть «Подати заяву».

12. Ви побачите інформацію про конкурсну пропозицію, на ку плануєте подати заяву

13. Оберіть джерело фінансування – у разі, якщо ви подаєте заяву за державним замовленням, поставте відповідну позначку біля першого пункта, у разі, якщо ви подаєте контрактну заяву – біля другого. Зверніть увагу, заява на бюджет бере участь у конкурсі одночасно і на контракт, додатково подавати контрактну заяву на ту саму конкурсну пропозицію не потрібно. На бюджет можна подати до 5 заяв, на контракт кількість заяв обмежена 20.

Перевірте, чи правильно підтягнулись результати

14. Оберіть диплом бакалавра або магістра (спеціаліста), на основі якого здійснюється вступ. Якщо у вас кілька дипломів, ви самі визначаєте, за яким будете вступати.

15. Перейдіть до вкладинки «Подані заяви». Тут будуть подаватись всі ваші заяви та зміни статусів. Статус «Зареєстровано» в ЄДЕБО означає, що вашу заяву зареєстровано у базі. Статус «Зареєстровано» у закладі освіти означає, що заклад освіти її опрацював.

16. Якщо заява вже опрацьована закладом, зайдіть у неї та перегляньте інформацію про дату та місце проведення вступного фахового випробування