×
Наприклад: ФІОТ, Математика

Реєстрація для участі у творчому конкурсі

Реєстрація для участі у творчому конкурсі на спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація буде тривати з 17 до 30 червня 2021 року на сайті https://anketa.kpi.ua.

Для реєстрації вам потрібно перейти за посиланням, заповнити необхідні поля та завантажити скановані копії документів. Будь ласка, уважно вносьте прізвище, ім’я та по батькові. Скановані копії документів мають бути чіткими та якісними. Додавайте скановану копію саме того паспорта, з яким ви будете приходити для складання творчого конкурсу. Фотографія буде розміщуватись на перепустці на іспит, без якої доступ до аудиторії для складання творчого конкурсу неможливий. Якщо у вас відсутній документ про повну загальну середню освіту через те, що його ще не виготовили, візьміть відповідну довідку у вашому закладі середньої освіти та відскануйте цю довідку. Після успішного проходження реєстрації вам надійде лист на вказану електронну пошту.

Творчий конкурс складається з двух частин — рисунок (гіпсова голова) та живопис (натюрморт) — та проводитиметься у дві сесії – рисунок (гіпсова голова) 02 та 06 липня 2021 року та живопис (натюрмот) 05 та 08 липня 2021 року, ви можете обрати зручну для вас сесію. Консультація відбудеться 01 липня. З програмою та критеріями оцінювання можна ознайомитись на сайті кафедри графіки Видавничо-поліграфічного інституту. Для участі у конкурсі на місця за державним замовленням реєстрація та складання творчого конкурсу у визначені строки обов’язкові.

Консультація відбудеться 1 липня 2021 року о 10.00 у Zoom за посиланням.

Реєстрація для участі у творчому конкурсі