×
Наприклад: ФІОТ, Математика

Визначено дати проведення ЄВІ та ЄФВВ у 2022 році

Чудові новини для всіх вступників до магістратури! Визначені дати проведення єдиного вступного іспиту з іноземної мови, який складають всі майбутні магістранти КПІ ім. Ігоря Сікорського без виключень, та дати проведення єдиного фахового вступного випробування для вступників спеціальностей 051 Економіка, 054 Соціологія, 061 Журналістика, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 081 Право та 281 Публічне управління та адміністрування.

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України, єдиний вступний іспит з іноземної мови (основна сесія) відбудеться 22 червня.

Єдине фахове вступне випробування складатиметься з двох частин – тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК), який відбудеться 20 червня, а також предметного тесту. Дати проведення предметних тестів:

економіка та міжнародна економіка – 24 червня;
право та міжнародне право – 24 червня;
облік і фінанси – 29 червня;
політологія та міжнародні відносини – 29 червня;
психологія та соціологія – 29 червня;
управління та адміністрування – 1 липня.

Який саме предметний тест потрібно складати вам? Оберіть спеціальність та перегляньте на нашому сайті або з скористайтесь спеціально підготовленим переліком.

Якщо ви хочете складати більше одного предметного тесту та спробувати свої сили на кілька спеціальностей, а тести проводитимуться в один день, то під час реєстрації ви зможете обрати, який складати в основну, а який у додаткову сесію.

Нагадуємо, що реєстрація для складання ЄВі та ЄФВВ триватиме з 26 квітня до 17 травня 2022 року (18:00).

З проєктами програм ТЗНК та предметних тестів можна ознайомитись за посиланням.

Вся інформація щодо вступу до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського завжди доступна для вас на нашому сайті.