Про факультет / інститут


А ти знаєш, що Київ - столиця світового зварювання й найкращі фахівці цієї надзвичайно важливої інженерної спеціальності навчаються саме тут? Завдяки видатним організаторським здібностям і роботі вченого, засновника вітчизняної школи зварювальників Євгена Оскаровича Патона, Київ став найбільшим в світі центром зварювальної науки.

На сьогоднішній день до складу зварювального факультету входять кафедри технології та інжинірингу у зварюванні, автоматизованих технологічних систем у зварюванні, інженерії та нанотехнології покриттів та цільової магістерської підготовки для Академії наук України.

Факультет підготував більше 4 тисячі спеціалістів. Випускники працюють в конструкторських і технологічних відділах провідних підприємств, які займаються розробкою нового обладнання, систем автоматизації і новітніх технологічних процесів.

У 2008 році зварювальний факультет був сертифікований Національним органом Міжнародного інституту зварювання з навчання міжнародних інженерів-зварників і відбувся випуск першої групи студентів факультету, які отримали сертифікат міжнародних інженерів-зварників.

Зараз зварювальний факультет НТУУ «КПІ» - визнаний в Україні і за її межами центр науково-методичної роботи у сфері підготовки спеціалістів високого рівня, задіяних в зварювальному виробництві.