Про факультет / інститут


Провідні фахівці в галузі атомної та теплової енергетики, теплотехніки і теплофізики, розробники теплоенергетичних установок теплових та атомних електростанцій, найкращі фахівці з теоретичної та промислової теплотехніки, автоматизації теплоенергетичних процесів, автоматизації проектування енергетичних процесів і систем – це випускники теплоенергетичного факультету. Енергетика України – наша сила та міць.

У наших лавах об’єднано технічні напрями та економічні науки, ми пропонуємо всі шляхи для розвитку майбутнього фахівця широкого профілю, людини, що прагне творити сьогодення і не зупиняється на досягнутому. Ми готуємо майбутніх фахівців із атомної енергетики та програмістів, спеціалістів із автоматизації теплоенергетичних процесів та впровадження новітнього програмного забезпечення.

Теплоенергетичний факультет успішно вирішує покладені на нього завдання підготовки інженерних та наукових кадрів для енергетики України, проведення актуальних досліджень та нових високоефективних технічних розробок.