×
Наприклад: ФІОТ, Математика

Графік складання творчого конкурсу на спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація

Початок випробувань о 10:00, вхід до аудиторій за годину до початку іспиту.
Консультація 01.08.2020 о 10:00.

У разі виникнення додаткових питань звертайтесь за консультацією до відбіркової комісії Видавничо-поліграфічного інституту:
+380 93 3602510
vstup.vpi@gmail.com
Чат в Telegram: @abit_VPI

Дата творчого конкурсу: 03.08.2020

Бабієнко Анна Володимирівна
Бєлокуренко Іванна Михайлівна
Вітюк Божена Валеріївна
Гамуля Наталія Юріївна
Гвоздь Альона Миколаївна
Глухоман Ліліана Вячеславівна
Голубєва Катерина Євгенівна
Гольник Дарина Сергіївна
Грикун Ольга Андріївна
Дудченко Софія Андріївна
Дяченко Маргарита Едуардівна
Єфімова Дар’я Сергіївна
Зайцева Єлизавета Володимирівна
Згурська Ганна Андріївна
Зіглін Анастасія Олегівна
Іванова Катерина Романівна
Камаралі Орина Вадимівна
Камиш Марія Юріївна
Камінєва Карина Сергіївна
Клименко Юлія Ігорівна
Комар Михайло Дмитрович
Кравченко Варвара Володимирівна
Лиманський Денис Вадимович
Літошенко Олеся Юріївна
Луняк Маргарита Євгенівна
Марковський Ярослав Віталійович
Минасова Неллі Віталіївна
Михайленко Яна Мирославівна
Момот Маргарита Олександрівна
Новосельська Віра Сергіївна
Редіна Софія Артурівна
Рижук Ольга Олександрівна
Семеній Назарій Юрієвич
Соколов Максим Сергійович
Сукач Анастасія Романівна
Сябро Катерина Юріївна
Уманець Дарина Вікторівна
Федоренко Єлизавета Олександрівна
Федорченко Анна Сергіївна
Фещук Мар’яна Дмитрівна
Яковлева Анастасія Євгенівна

Дата творчого конкурсу: 07.08.2020

Алєксєєнкова Софія Володимирівна
Анфіногенова Дар’я Андріївна
Бєлова Дар’я Юріївна
Багрій Аліна Сергіївна
Бахаревич Ангеліна Олександрівна
Богацька Анжеліка Олександрівна
Буткевич Вікторія Олексіївна
Гущина Єлизавета Владиславівна
Жолобова Єлизавета Євгенівна
Зізьова Валерія Сергіївна
Зінов’єва Дар’я Олександрівна
Кайданник Марія Михайлівна
Калашнікова Аліса Едуардівна
Колесник Анна Русланівна
Корнєва Анастасія Олександрівна
Коробенко Таїсія Олексіївна
Кравченко Олена Іванівна
Кушнєрьова Катерина Дмитрівна
Мазуркевич Яна Ігорівна
Макух Оксана Богданівна
Маламуж Яна Олегівна
Мельничук Ілля Вікторович
Меньших Юрій Юрійович
Москалюк Вікторія Леонідівна
Нежиборський Тарас Ігорович
Петрушко Діана Миколаївна
Пилипчук Тамара Василівна
Попов Єгор Ігорович
Попович Софія Дмитрівна
Потикевич Софія Володимирівна
Примаченко Ірина Вікторівна
Пустовіт Марія Іванівна
Сафулько Яніна Сергіївна
Семенюк Каріна Михайлівна
Сидоренко Катерина Сергіївна
Солодовнікова Анфіса Олегівна
Турченюк Анна Василівна
Уніченко Вікторія Олександрівна
Шаповал Богдан Владиславович
Шаповалова Олександра Євгенівна

Дата творчого конкурсу: 10.08.2020

Вдовенко Олександр Єгорович
Івашківська Анастасія Романівна
Ковіка Діана Петрівна
Козоріз Катерина Петрівна
Колоколова Софія Олексіївна
Колос Єлизавета Вадимівна
Ливада Вікторія Володимирівна
Моісеєва Маргарита Михайлівна
Морозова Катерина Олексіївна
Мушенок Анна Вадимівна
Петренко Юлія Сергіївна
Рибченко Марина Сергіївна
Степаненко Єлизавета Олександрівна
Федорова Катерина Максимівна
Феськова Мілана Володимирівна
Швайка Марія Романівна
Шевченко Юлія Віталіївна
Шпиталь Владислава Сергіївна