×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

Процедура реєстрації на МТНК/МКТ випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2022, які бажають вступити до магістратури

2 943 переглядів

Процедура реєстрації на МТНК / МКТ випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2022, які бажають вступити до магістратури

Реєстрація потрібна ВИКЛЮЧНО для спеціальностей 051 Економіка, 054 Соціологія, 061 Журналістика, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг або 281 Публічне управління та адміністрування та для спеціальності 081 Право. На всі інші спеціальності складання МТНК не передбачене та не потрібне для вступу.

 

Для реєстрації на МТНК / МКТ вам необхідно виконати такі кроки:

1. Зайдіть до системи «Електронний кампус», скориставшись вашим логіном та паролем (у разі відсутності логіна та пароля – зверніться до куратора групи).

2. У лівому меню оберіть розділ Вступ-2022 (магістратура).

3. Уважно прочитайте інформацію, потім оберіть вкладинку «Анкета».

4. Перевірте дані, які автоматично підтягнулись для вас у анкеті – прізвище, ім’я та по батькові, дата народження, паспортні дані, номер облікової картки платника податків. У разі розбіжностей (змінено ім’я чи прізвище, змінено паспорт) – внесіть необхідні виправлення та ще раз уважно перевірте.

5. Оберіть спеціальність, за якою ви бажаєте вступити на навчання до магістратури. Це не остаточний вибір, остаточно ви оберете під час подання заяви для участі у конкурсі. Реєстрація для проходження магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) здійснюється один раз для кожного вступника. Результати МТНК зараховуються для вступу на спеціальності 051 Економіка, 054 Соціологія, 061 Журналістика, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг або 281 Публічне управління та адміністрування . На всі інші спеціальності складання МТНК не передбачене та не потрібне для вступу. Для спеціальності 081 Право передбачене складання магістерського комплексного тесту (МКТ) з іноземної мови та права. Якщо ви плануєте вступати на спеціальність 081 Право та на будь-яку зі спеціальностей, де передбачено складання МТНК, вам потрібно зареєструватись на обидва тести.

7. Оберіть населений пункт, у якому ви бажаєте складати МТНК.

8. Для вступників спеціальності 081 Право – оберіть іноземну мову, яку ви бажаєте складати (англіська, німецька, французька або іспанська) та населений пункт для складання МКТ. Зверніть увагу, вступати до магістратури за спеціальністю 081 Право можуть тільки вступники, які отримали диплом бакалавра за тією ж спеціальністю.

9. Зазначте дійсний номер телефону для зв’язку.

10. Зазначте дійсну адресу електронної пошти для зв’язку.

11. За потреби надайте інформацію про необхідність створення особливих умов (у разі, якщо за медичними показниками ви не можете складати МТНК / МКТ та ваша хвороба належить до Переліку захворювань та патологічних станів, які дають право не складати ЗНО (спільний наказ МОН та МОЗ №1027/900 від 29.08.2016 р.) та коди умов (зазначені у медичному висновку за формою 086/3-о/у). Звертаємо вашу увагу, що у разі наявності такого медичного висновку ви будете складати вступний іспит з іноземної мови за тією ж процедурою та за зошитами для тестування, наданими УЦОЯО, але у КПІ ім. Ігоря Сікорського. Наявність хвороби та медичного висновку не звільняє від проходження вступного випробування з іноземної мови.

12. Екзаменаційний листок можна буде завантажити із системи «Електронний кампус» після підтвердження реєстрації.

13. Відскануйте документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України – книжка (1-2 сторінка) або ID-карта (обидві сторони), у разі відсутності – закордонний паспорт громадянина України (1-2 сторінка), безтермінова посвідка на постійне місце проживання (всі сторінки), збережіть в один документ у форматі .jpeg/.jpg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети.

14. Відскануйте облікову картку платника податків, збережіть в документ у форматі .jpeg/.jpg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети.

15. Відскануйте фотокартку для документів (біле/світле тло), збережіть в документ у форматі .jpeg/.jpg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети. Інструкція.

16. Уважно перевірте внесені дані та завантажені документи.

17. Натисніть «Зберегти». Ваша анкета буде надіслана відповідальному за реєстрацію.

18. Стежте за змінами статусу вашої анкети у розділі Вступ-2022 (Магістратура). У разі виникнення проблем, зв’яжіться з відповідальним по факультету / навчально-науковому інституту за телефоном гарячої лінії.