×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

Національний мультипредметний тест – українська мова

8 819 переглядів

Через складну ситуацію в країні та воєнний стан зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році було замінено на національний мультипредметний тест (НМТ) з трьох складників – українська мова, математика та історія України. На сайті Українського центру оцінювання якості освіти опубліковано детальну інформацію про структуру, складники та оцінювання частини НМТ з української мови. На що варто звернути увагу вступникові до КПІ ім. Ігоря Сікорського?

1.Тестування буде відбуватись у компʼютерному форматі. Зміст завдань блоку НМТ з української мови буде відповідати чинній програмі ЗНО з української мови. Вам потрібна виключно частина з української мови, без літератури Ця частина охоплює всі мовні теми, вивчення яких передбачено в шкільному курсі української мови, а саме теми:

«Фонетика. Графіка. Орфоепія. Орфографія»;
«Лексикологія. Фразеологія»;
«Будова слова. Словотвір»;
«Морфологія»;
«Синтаксис»;
«Стилістика»;
«Розвиток мовлення».
Розгорнуті та коротки відповіді через компʼютерний формат надаватись не будуть.

2. НМТ з української мови буде складатись з 20 завдань:
– 15 завдань з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох або п’яти варіантів;
– 5 завдань на встановлення відповідності (потрібно встановити по 4 «логічні пари»).

3. За виконання завдань блоку НМТ з української мови можна отримати від 0 до 35 балів. Свій результат (тобто кількість набраних балів за правильно виконані завдання) ви знатимете після виконання блоків НМТ. Пізніше результат кожного блоку буде також переведено в шкалу 100-200 балів. Для отримання результату за шкалою 100-200 достатньо буде набрати хоча б один тестовий бал.

Готуйтесь, складайте та не хвилюйтесь! Все буде Україна!