×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

Затверджено Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2022 році (зі змінами)

3 735 переглядів

У зв’язку з оголошенням воєнного стану в Україні вступна кампанія цьогоріч зазнала значних змін. 30 травня були затверджені Правила прийому для здобуття вищої освіти до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2022 році зі змінами, продиктованими ситуацією в країні та оновленими нормативними документами.

Основні новації:
зміна строків вступної кампанії (детально можна ознайомитись за посилання, меню дозволяє переходити між розділами календарів, обравши вступ на перший курс на основі повної загальної середньої освіти, вступ на основі дипломів молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра та вступ до магістратури);
– запровадження національного мультипредметного тесту замість зовнішнього незалежного оцінювання;
– використання наскрізних коефіцієнтів під час обрахунку конкурсного бала (по всій Україні в усіх закладах освіти коефіцієнти для вступу за державним замовленням спільні);
– обов’язкове подання всіма вступниками мотиваційних листів;
скасування єдиного вступного іспиту з іноземної мови для вступу до магістратури;
– впровадження пріоритетності заяв для вступників на основі дипломів молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, фахового молодшого бакалавра та надання їм рекомендації за державним замовленням на рівні України, а не в кожному закладі окремо.
Зовсім скоро ми підготуємо для вас інфографіки-роз’яснення, які будуть вашим орієнтиром під час вступної кампанії цього року саме до КПІ ім. Ігоря Сікорського! Чекаємо на вас у лавах наших студентів!