×
Наприклад: ФІОТ, Математика

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплома бакалавра, то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури. Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра. Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців залежно від обраної програми для навчання — освітньо-професійної або освітньо-наукової. Освітньо-професійна програма підготовки — це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури.

Якщо ти вступаєш до магістратури за державним замовлення або за кошти фізичних та/або юридичних осіб на спеціальності 051 Економіка, 054 Соціологія, 061 Журналістика, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг або 281 Публічне управління та адміністрування, тобі потрібно буде складати магістерський тест навчальної компетенції (МТНК) для перевірки необхідного рівня знань з критичного, аналітичного та логічного мислення. Для вступу на спеціальність 081 право потрібно буде скласти магістерський комплексний тест (МКТ) з іноземної мови та права. Для складання у МНТК та МКТ потрібно зареєструватись з 27 червня до 18 липня (до 18.00) та з 10 серпня до 17 серпня скласти їх.

Для вступу на спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки, 123 Комп’ютерна інженерія, 124 Системний аналіз, 125 Кібербезпека та 126 Інформаційні системи та технології за державним замовленням та за кошти фізичних та/або юридичних осіб потрібно скласти фахове вступне випробування. Для вступу на всі інші спеціальності за державним замовленням потрібно скласти фахове вступне випробування, а за кошти фізичних та/або юридичних осіб — подати до розгляду мотиваційний лист. Програми фахових вступних випробувань оприлюднені на сайтах факультетів та навчально-наукових інститутів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Додаткове вступне випробування цього року складати не потрібно. Але скласти вступне фахове випробування потрібно обов’язково. Зверніть увагу, вступати до магістратури за спеціальністю 081 Право можуть тільки вступники, які отримали диплом бакалавра за тією ж спеціальністю.

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв (для вступників спеціальності 081 Право — з зазначенням пріоритетності заяв від 1 до 5, для всіх інших встиупників — без зазначення пріоритетності), кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб — максимум 20. Для того, щоб подати документи, потрібно з 01 серпня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 16 серпня до 15 вересня включно. Вступні випробування за обраним фахом можна буде скласти до 19 вересня включно відповідно до розкладу робіт атестаційних комісій. Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань можна знайти на сайті обраного тобою факультету чи інституту. Фахові вступні випробування з обраної спеціальності та освітньої програми складають всі вступники до магістратури, окрім вступників спеціальності 081 Право, які складають МКТ. Замість результатів МКТ можна врахувати результати Єдиного фахового вступного випробувапння (ЄФВВ) та Єдиного вступного іспиту з іноземної мови 2019-2021 років.

Готовий обирати? Визначайся із факультетом та інститутом в межах «КПІ ім. І. Сікорського»

Обери спеціальність!

Не розумієш, що краще саме для тебе? Запитай експертів – наша команда супергероїв «КПІ ім. І. Сікорського» зі студентів та випускників готова відповісти на всі твої питання!

 


Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2022 році

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського будуть оприлюднені до 31 травня 2022 року

Додатки до правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2022 році:

Вартість навчання у 2021/2022 навчальному році

Програма вступного іспиту з іноземних мов для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на здобутого ступеня магістра (спеціаліста)