Отримай відповіді на свої питання! База супергероїв «КПІ»
CПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ

Вступ на 5 курс (магістр/спеціаліст)

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» на 5 курс. Ти маєш обрати або навчання на наступному рівні вищої освіти – у магістратурі, або навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліста». Набір на навчання за ОКР «спеціаліста» здійснюється 2016 року востаннє. З наступного року набір вестиметься тільки до магістратури. Навчання на 5 курсі триває від 1 до 2 років залежно від факультету та спеціальності.

Ти продовжуєш навчання за тією ж спеціальністю? Тоді тобі потрібно подати документи (перший етап – з 4 липня по 8 липня, другий етап – з 21 липня по 04 серпня) та скласти вступні випробування (перший етап випробувань – з 11 липня по 17 липня, другий етап – з 05 серпня по 11 серпня). Таких випробувань два – вступне фахове випробування та іноземна мова.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Тоді тобі потрібно подати документи (перший етап – з 4 липня по 8 липня, другий етап – з 21 липня по 04 серпня) та скласти основні вступні випробування (перший етап випробувань – з 11 липня по 17 липня, другий етап – з 05 серпня по 11 серпня) та додаткове випробування з фаху, щоб визначити, чи зможеш ти опановувати обрану програму підготовки.

Програми вступних фахових випробувань та додаткових фахових випробувань розміщуються на сайтах факультетів та інститутів та на сайтах відповідних кафедр.

Перелік документів для вступу:

  • паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії)
  • диплом бакалавра (оригінал та копії)
  • додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії)
  • творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю)
  • військовий документ (для хлопців; оригінал та копії)
  • ідентифікаційний код (оригінал та копії)
  • шість фотографій

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.

Готовий обирати? Визначайся із факультетом та інститутом в межах НТУУ «КПІ»

Обери спеціальність та спеціалізацію!

Не розумієш, що краще саме для тебе? Запитай експертів – наша команда супергероїв КПІ зі студентів та випускників готова відповісти на всі твої питання!

Етапи вступної кампанії та розклад роботи Приймальної комісії

Адреса Приймальної комісії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» в 2016 році (зі змінами)

Положення про прийом на навчання за освітньо-професійними програмами підготовки спеціаліста, магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» (зі змінами)


Перелік спеціальностей та вступних випробувань для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, освітнього ступеню магістра


Обсяг державного замовлення для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, освітнього ступеню магістра


Обсяг державного замовлення для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, освітнього ступеню магістра по факультетах та інститутах — денна форма навчання


Обсяг державного замовлення для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, освітнього ступеню магістра по факультетах та інститутах — заочна форма навчання

Програма вступного екзамену з іноземної мови

Вартість навчання за кошти фізичних та юридичних осіб в НТУУ «КПІ» у 2016 році.