×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

Подання оригіналів документів

Як подати оригінали документів до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2023 році? Тримайте два варіанти для вступників!Ви можете скористатись варіантом подання документів, скріплених кваліфікованим електронним підписом.

 • Отримайте файловий або хмарний ключ Приватбанку або кваліфікований електронний підпис у додатку Дія (Дія.Підпис) або кваліфікований електронний підпис будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів.
 • Перейдіть до електронного кабінету вступника.
 • У кабінеті оберіть вкладинку «Подані заяви» та оберіть заяву, за якою вам надана рекомендація для зарахування. Натисніть «Активні дії» та оберіть «Підтвердити місце здобуття освіти».
 • Оберіть з випадного переліку центр сертифікації ключів, оберіть файловий або хмарний ключ, перетягніть його у поле, введіть пароль від ключа та натисніть «Підтвердити».
 • Оновіть сторінку, переконайтесь, що ваша заява підписана.
 • Підготуйте сканкопії необхідних оригіналів документів за переліком, а також сканкопію заяви, роздруковану з електронного кабінету за інструкцією або надіслану вам на електронну пошту відбірковою комісією факультету / навчально-наукового інституту.
 • Зайдіть на портал Дія та за допомогою інструкції підпишіть кожен документ кваліфікованим електронним підписом. В разі використання Дія.Підпис документи можна підписати на порталі МінЦифри.
 • Підписані документи надішліть на електронну адресу факультету або навчально-наукового інституту з вказанням у темі освітнього рівня (бакалавр, магістр), джерела фінансування та прізвища, ім’я та по батькові повністю.

НАПРИКЛАД: Бакалавр – бюджет. Шевченко Тарас ГригоровичЩо робити, якщо ви не можете підписати документи за допомогою кваліфікованого електронного підпису?

Міністерством освіти і науки передбачена можливість підтвердження вибору місця здобуття освіти через електронний кабінет вступника без накладання кваліфікованого електронного підпису шляхом завантаження в електронний кабінет сканкопії (фотокопії) роздрукованої заяви на вступ, підписаної власноруч. До таких категорій належать вступники, які знаходяться на території України, що була деокупована після 01 вересня 2022 року, на тимчасово окупованій території, а також вступники, які знаходяться за межами території України, не мають кваліфікованого електронного підпису і не можуть отримати кваліфікований електронний підпис на ID-картку.

 • Підготуйте за переліком всі необхідні оригінали документів та копії до тих документів, які залишаються у закладі освіти в копіях (паспорт або ID-карта, індивідуальний податковий номер, військово-обліковий документ, витяг з реєстру територіальної громади).
 • Оберіть факультет або навчально-науковий інститут, на який ви вступаєте, відповідно до розміщення.
 • Подайте документи до відбіркової комісії.