×
Наприклад: ПБФ 152, ФЕЛ 171

Подання оригіналів документів

Як подати оригінали документів до КПІ ім. Ігоря Сікорського у 2022 році? Тримайте два варіанти для вступників!

Ви можете скористатись варіантом подання документів, скріплених кваліфікованим електронним підписом.

  • Підготуйте сканкопії необхідних оригіналів документів за переліком, а також сканкопію заяви, роздруковану з електронного кабінету за інструкцією або надіслану вам на електронну пошту відбірковою комісією факультету/інституту.
  • Отримайте файловий або хмарний ключ Приватбанку або кваліфікований електронний підпис у додатку Дія (Дія.Підпис) або кваліфікований електронний підпис будь-якого акредитованого центру сертифікації ключів.
  • Зайдіть на портал Дія та за допомогою інструкції підпишіть кожен документ кваліфікованим електронним підписом. В разі використання Дія.Підпис документи можна підписати на порталі МінЦифри.
  • Підписані документи надішліть на електронну адресу pk.doc@lll.kpi.ua з вказанням у темі абревіатури факультету/інституту, освітнього рівня (бакалавр, магістр), джерела фінансування та прізвища, ім’я та по батькові повністю.

Інститути

Факультети

Військові та спеціальні навчальні підрозділи

НАПРИКЛАД: ААА. Бакалавр – бюджет. Шевченко Тарас Григорович

У зв’язку зі стрімким поширенням коронавірусної хвороби та пандемією COVID-19 закликаємо вас дотримуватись всіх норм, встановлених Міністерством охорони здоров’я України та Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Зберігайте соціальну дистанцію. У приміщення заходьте виключно у засобах індивідуального захисту. Користуйтесь антисептиками та мийте руки.

  • Підготуйте за переліком всі необхідні оригінали документів та копії до тих документів, які залишаються у закладі освіти в копіях (паспорт або ID-карта, індивідуальний податковий номер, військовий квиток, довідка про реєстрацію місця проживання).
  • Оберіть факультет або інститут, на який ви вступаєте, відповідно до розміщення.
  • Подайте документи до відбіркової комісії.