×
Наприклад: ПБФ 152, ФЕЛ 171

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплома бакалавра, то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 1 курс магістратури. Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра. Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців залежно від обраної програми для навчання – освітньо-професійної або освітньо-наукової. Освітньо-професійна програма підготовки – це підготовка магістрів певної галузі знань для подальшої професійної роботи, освітньо-наукова програма підготовки розрахована на подальшу наукову роботу випускника магістратури.

Якщо ти вступаєш до магістратури за державним замовлення або за кошти фізичних та/або юридичних осіб на спеціальності 051 Економіка, 054 Соціологія, 061 Журналістика, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг або 281 Публічне управління та адміністрування, тобі потрібно буде складати магістерський тест навчальної компетенції (МТНК) для перевірки необхідного рівня знань з критичного, аналітичного та логічного мислення та фахове вступне випробування у КПІ ім. Ігоря Сікорського. Для вступу на спеціальність 081 Право потрібно буде скласти магістерський комплексний тест (МКТ) з іноземної мови та права. Для складання у МНТК та МКТ потрібно зареєструватись з 27 червня до 18 липня (до 18.00) та з 10 серпня до 17 серпня скласти їх. Фахові вступні випробування до КПІ ім. Ігоря Сікорського будуть проводитись з 05 до 18 вересня.

Для вступу на спеціальності 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 035 Філологія, 113 Прикладна математика, 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки, 123 Комп’ютерна інженерія, 124 Системний аналіз, 125 Кібербезпека, 126 Інформаційні системи та технології, 143 Атомна енергетика, 162 Біотехнології та біоінженерія, 227 Фізична терапія, ерготерапія за державним замовленням та за кошти фізичних та/або юридичних осіб потрібно скласти фахове вступне випробування. Для вступу на всі інші спеціальності за державним замовленням потрібно скласти фахове вступне випробування, а за кошти фізичних та/або юридичних осіб – подати до розгляду мотиваційний лист. Програми фахових вступних випробувань оприлюднені на сайтах факультетів та навчально-наукових інститутів КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Цього року вступники, які планують здобувати ступінь магістра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету. Що це таке? Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Додаткове вступне випробування цього року складати не потрібно. Але скласти вступне фахове випробування потрібно обов’язково. Зверніть увагу, вступати до магістратури за спеціальністю 081 Право можуть тільки вступники, які отримали диплом бакалавра за тією ж спеціальністю.

Документи для вступу до магістратури подаються виключно електронно. За державним замовленням можна подати до 5 заяв (для вступників спеціальності 081 Право – з зазначенням пріоритетності заяв від 1 до 5, для всіх інших вступників – без зазначення пріоритетності), кількість заяв за кошти фізичних та/або юридичних осіб – максимум 20. Для того, щоб подати документи, потрібно з 01 серпня зареєструвати електронний кабінет. Подати заяви можна буде з 16 серпня до 15 вересня включно. Фахові вступні випробування до КПІ ім. Ігоря Сікорського будуть проводитись з 05 до 18 вересня. Розклад роботи атестаційної комісії та графік проведення вступних випробувань можна знайти на сайті обраного тобою факультету чи інституту. Для вступу на спеціальність 081 Право замість результатів МКТ можна врахувати результати Єдиного фахового вступного випробувапння (ЄФВВ) та Єдиного вступного іспиту з іноземної мови 2019-2021 років.


Сценарії реєстрації для складання МТНК/МКТ

(натисніть, аби розкрити та почитати детально)

УВАГА! Реєстрація потрібна ВИКЛЮЧНО для спеціальностей 051 Економіка, 054 Соціологія, 061 Журналістика, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг або 281 Публічне управління та адміністрування та для спеціальності 081 Право. На всі інші спеціальності складання МТНК/МКТ не передбачене та не потрібне для вступу.

Для реєстрації на МТНК / МКТ вам необхідно виконати такі кроки:

1. Зайдіть до системи «Електронний кампус», скориставшись вашим логіном та паролем (у разі відсутності логіна та пароля – зверніться до куратора групи).

2. У лівому меню оберіть розділ Вступ-2022 (магістратура).

3. Уважно прочитайте інформацію, потім оберіть вкладинку «Анкета».

4. Перевірте дані, які автоматично підтягнулись для вас у анкеті – прізвище, ім’я та по батькові, дата народження, паспортні дані, номер облікової картки платника податків. У разі розбіжностей (змінено ім’я чи прізвище, змінено паспорт) – внесіть необхідні виправлення та ще раз уважно перевірте.

5. Оберіть спеціальність, за якою ви бажаєте вступити на навчання до магістратури. Це не остаточний вибір, остаточно ви оберете під час подання заяви для участі у конкурсі. Реєстрація для проходження магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) здійснюється один раз для кожного вступника. Результати МТНК зараховуються для вступу на спеціальності 051 Економіка, 054 Соціологія, 061 Журналістика, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг або 281 Публічне управління та адміністрування . На всі інші спеціальності складання МТНК не передбачене та не потрібне для вступу. Для спеціальності 081 Право передбачене складання магістерського комплексного тесту (МКТ) з іноземної мови та права. Якщо ви плануєте вступати на спеціальність 081 Право та на будь-яку зі спеціальностей, де передбачено складання МТНК, вам потрібно зареєструватись на обидва тести.

7. Оберіть населений пункт, у якому ви бажаєте складати МТНК.

8. Для вступників спеціальності 081 Право – оберіть іноземну мову, яку ви бажаєте складати (англіська, німецька, французька або іспанська) та населений пункт для складання МКТ. Зверніть увагу, вступати до магістратури за спеціальністю 081 Право можуть тільки вступники, які отримали диплом бакалавра за тією ж спеціальністю.

9. Зазначте дійсний номер телефону для зв’язку.

10. Зазначте дійсну адресу електронної пошти для зв’язку.

11. За потреби надайте інформацію про необхідність створення особливих умов (у разі, якщо за медичними показниками ви не можете складати МТНК / МКТ та ваша хвороба належить до Переліку захворювань та патологічних станів, які дають право не складати ЗНО (спільний наказ МОН та МОЗ №1027/900 від 29.08.2016 р.) та коди умов (зазначені у медичному висновку за формою 086/3-о/у). Звертаємо вашу увагу, що у разі наявності такого медичного висновку ви будете складати вступний іспит з іноземної мови за тією ж процедурою та за зошитами для тестування, наданими УЦОЯО, але у КПІ ім. Ігоря Сікорського. Наявність хвороби та медичного висновку не звільняє від проходження вступного випробування з іноземної мови.

12. Екзаменаційний листок можна буде завантажити із системи «Електронний кампус» після підтвердження реєстрації.

13. Відскануйте документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України – книжка (1-2 сторінка) або ID-карта (обидві сторони), у разі відсутності – закордонний паспорт громадянина України (1-2 сторінка), безтермінова посвідка на постійне місце проживання (всі сторінки), збережіть в один документ у форматі .jpeg/.jpg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети.

14. Відскануйте облікову картку платника податків, збережіть в документ у форматі .jpeg/.jpg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети.

15. Відскануйте фотокартку для документів (біле/світле тло), збережіть в документ у форматі .jpeg/.jpg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети. Інструкція.

16. Уважно перевірте внесені дані та завантажені документи.

17. Натисніть «Зберегти». Ваша анкета буде надіслана відповідальному за реєстрацію.

18. Стежте за змінами статусу вашої анкети у розділі Вступ-2022 (Магістратура). У разі виникнення проблем, зв’яжіться з відповідальним по факультету / навчально-науковому інституту за телефоном гарячої лінії.

Процедура реєстрації на МКТ / МТНК

Для реєстрації на МТНК/МКТ вам необхідно виконати такі кроки:

1. Відсканувати документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України – книжка (1-2 сторінка, 3-5 за наявності декількох фото) або ID-карта (обидві сторони), закордонний паспорт громадянина України (1-2 сторінка), безтермінова посвідка на постійне місце проживання (всі сторінки або всі сторони картки), зберегти в один документ у форматі .jpeg/.jpg розміром до 1 мб.

2. Відсканувати облікову картку платника податків та зберегти в документ у форматі .jpeg/.jpg розміром до 1 мб.

3. Відсканувати фотокартку для документів (біле/світле тло) та зберегти в документ у форматі .jpeg/.jpg розміром до 1 мб. Інструкція.

4. Відсканувати документ про здобутий рівень вищої освіти не нижче бакалавра та додаток до нього (зберегти в різні документи у форматі .jpeg/.jpg розміром до 1 мб) – для вступників, які завершили навчання у попередні роки.

5. Перейдіть за посиланням та уважно заповніть форму реєстрації:

– спеціальність, за якою ви хочете вступати до магістратури (з переліком спеціальностей можна ознайомитись за посиланням). Увага! МТНК портрібно складати лише в разі, якщо ви вступаєте на спеціальності 051 Економіка, 054 Соціологія, 061 Журналістика, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг або 281 Публічне управління та адміністрування, МКТ потрібно складати лише в разі вступу на спеціальність 081 Право;

– прізвище, ім’я, по батькові, дату народження, адресу електронної пошти, контактний номер телефону, документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України – книжка або ID-карта, закордонний паспорт громадянина України, безтермінова посвідка на постійне місце проживання) – серія та номер;

– реєстраційний номер облікової картки платника податків;

– у разі наявності документа про здобутий рівень вищої освіти не нижче бакалавра, дані документа (диплома) – серію та номер;

– назву іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська);

– населений пункт, у якому ви бажаєте скласти МТНК/МКТ (відповідно до наказу УЦОЯО №52 від 08.04.2020 р. пункти проведення створюватимуться відповідно до переліку міст за – посиланням;

– інформацію про необхідність створення особливих умов (у разі, якщо за медичними показниками ви не можете складати МТНК/МКТ та ваша хвороба належить до Переліку захворювань та патологічних станів, які дають право не складати ЗНО (спільний наказ МОН та МОЗ №1027/900 від 29.08.2016 р.) та коди умов (зазначені у довідці).

7. Поставте позначки про дозвіл на обробку персональниих даних та ознайомлення з необхідними документами.

8. Уважно перевірте внесені відомості та натисніть «Подати заяву».


Програми вступних фахових випробувань розміщуються на сайтах факультетів та інститутів та на сайтах відповідних кафедр.

Програма магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК)


Перелік документів для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

Готовий обирати? Визначайся із факультетом та інститутом в межах «КПІ ім. І. Сікорського»

Обери спеціальність!

Не розумієш, що краще саме для тебе? Запитай експертів – наша команда супергероїв «КПІ ім. І. Сікорського» зі студентів та випускників готова відповісти на всі твої питання!


Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2022 році

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2022 році

Додатки до правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2022 році:

Положення про прийом на навчання для здобуття освітнього рівня магістра та за індивідуальними програмами підготовки бакалавра на основі здобутого ступеня (освітньо-кваліфікаційного рівня) освіти у 2022 році

Обсяги державного замовлення освітнього ступеня магістра, денна та заочна форма здобуття освіти

Перелік конкурсних пропозицій для вступу до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2022 році

Вартість навчання у 2022/2023 навчальному році

Програма усної співбесіди з іноземних мов для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра