Про інститут


Найкраща інженерна освіта від провідних спеціалістів – це Механіко-машинобудівний інститут, де поєднано класичну школу якісної технічної освіти та новітні технології в галузі.

Механіко-машинобудівний інститут (ММІ) є одним із найбільших науково-навчальних підрозділів НТУУ «КПІ», який здійснює високоякісну підготовку фахівців для машинобудівного комплексу з 1898 року.

Високоякісна підготовка спеціалістів забезпечується сучасною матеріально-технічною базою восьми кафедр, використанням комп’ютерних систем автоматизованого проектування, новітніми методиками навчання й виробничою практикою на кращих підприємствах країни.

На базі ММІ з 2002 р. успішно функціонує Спільний українсько-німецький факультет машинобудування НТУУ «КПІ» та Магдебурзького університету ім. Отто-фон-Геріке, який здійснює підготовку спеціалістів за всіма машинобудівними спеціальностями. Після захисту магістерської роботи в Німеччині студенти отримують диплом магістра наук німецького зразка, а також після захисту в Україні – диплом магістра українського зразка.

Наші випускники працюють в науково-дослідних, проектно-конструкторських інститутах, на виробничих підприємствах машинобудівної, приладобудівної, транспортної, електронної, авіакосмічної та інших галузей («Прогресстех–Україна», ДП «Антонов», ПАТ «Гідросила Груп», Boeing (США), Airbus (Франція), HAAS (США), Heidenhain (Німеччина), Delcam (Великобританія), Festo (Австрія), Rexroth Bosch Group (Німеччина)).