×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

Освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна»

Освітні центри «Донбас-Україна» для осіб, місцем проживання яких є тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях, та «Крим-Україна» для осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя у 2023 році у КПІ ім. Ігоря Сікорського працюватимуть з 01 червня до 30 вересня. Вступники, які постійно мешкають на зазначених територіях, мають право вступати в межах квоти-2 (10% від максимального обсягу державного замовлення) для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти. Для участі у конкурсі за державним замовленням в межах квоти-2 необхідно подати документи з 19 липня до 31 липня.

Якщо ви належите до числа таких осіб, заповніть, будь ласка, відповідну форму реєстрації. Під час заповнення форми вам потрібно завантажити скановані копії документів, які підверджують проживання на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях або тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Після заповнення ви одержите від нас електронний лист, у якому буде вказано порядок подальший дій, час та місце подання особистої заяви.

Будь ласка, уважно вносьте прізвище, ім’я та по батькові. Скановані копії документів мають бути чіткими та якісними.

Документи для участі у конкурсі ви будете подавати особисто у освітньому центрі. Обов’язково візьміть з собою документ, що посвідчує особу (оригінал та копії всіх сторінок з відмітками), документ про здобутий рівень освіти (оригінал та копії), 4 фотокартки 3х4 та інші документи, перелік яких ми надішлемо вам у листі після попередньої реєстрації.

Як скористатись право на вступ в межах квоти-2?

Якщо ви будете складати НМТ (маєте сертифікати ЗНО 2020-2021 років), зверніться до будь-якого закладу освіти для додавання документів, які дають право на квоту-2, до Реєстру вступників зі спеціальними умовами вступу або, якщо ви не можете звернутись безпосередньо до закладу, заповність анкету за посиланнями:

для вступників з тимчасово окупованих територій

Якщо ви бажаєте складатиспівбесіду для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського, заповніть анкету, поставивши відповідну позначку під час заповнення.

Будь ласка, уважно вносьте прізвище, ім’я та по батькові. Зверніть увагу на апостроф, який можна скопіювати у формі або з цього поля: .

Скановані копії документів мають бути чіткими та якісними. Скористайтесь нашими інструкціями зі створення кваліфікованого електронного підпису та його накладання. Якщо у вас немає можливості створити кваліфікований електронний підпис, зверніться до нас за телефоном +380637434757. Після успішного проходження реєстрації вам надійде лист на вказану електронну пошту.


Графік роботи освітніх центрів «Донбас-Україна» та «Крим-Україна»:

з 01.06.2023 по 30.09.2023

понеділок – четвер

14:00 – 17:00;

(вихідний – п’ятниця, субота, неділя)

Адреса: м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16

Телефон (Whatsapp, Telegram): +380 (63) 7434757

E-mail: pk@kpi.ua


Уповноважений заклад середньої освіти:

«Школа Екстернів»

Адреса: м.Київ, пр. Голосіївський, 106/4,

Телефон: +380 (44) 257-10-28


Визначтесь із факультетом та інститутом в межах КПІ ім. Ігоря Сікорського

Оберіть спеціальність!

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»


Додатки до правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського:

Вартість навчання у 2023/2024 навчальному році

Максимальні обсяги державного замовленняПорядок прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України