×
Наприклад: ФІОТ, Математика

Освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна»

У КПІ ім. Ігоря Сікорського з 20 липня 2020 року розпочали свою роботу освітні центри «Донбас-Україна» для осіб, місцем проживання яких є тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях, та «Крим-Україна» для осіб, які проживають на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Такі вступники мають право вступати в межах квоти-2 (10% від максимального обсягу державного замовлення) для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти. Для участі у конкурсі в межах квоти-2 необхідно подати документи до 20 серпня.

Якщо ви належите до числа таких осіб, заповніть, будь ласка, відповідну форму реєстрації. Під час заповнення форми вам потрібно завантажити скановані копії документів, які підверджують проживання на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях або тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Після заповнення ви одержите від нас електронний лист, у якому буде вказано порядок подальший дій, час та місце подання особистої заяви.

Будь ласка, уважно вносьте прізвище, ім’я та по батькові. Скановані копії документів мають бути чіткими та якісними.

Документи для участі у конкурсі ви будете подавати особисто у освітньому центрі. Обов’язково візьміть з собою документ, що посвідчує особу (оригінал та копії всіх сторінок з відмітками), документ про здобутий рівень освіти (оригінал та копії), 4 фотокартки 3х4 та інші документи, перелік яких ми надішлемо вам у листі після попередньої реєстрації.

Якщо вам потрібне запрошення для виїзду з тимчасово окупованої території, обов’язково поставте відмітку у відповідному полі під час попередньої реєстрації.

Графік роботи освітніх центрів «Донбас-Україна» та «Крим-Україна»
20.07.2020 до 23.10.2020
понеділок — четвер
12.00 – 17.30;
п’ятниця
10.00 – 15.00
(вихідний – субота, неділя)

Адреса: м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16

Тел.: +380 (44) 2049646; +380 (63) 7434757;
E-mail: pk@kpi.ua

Уповноважений заклад середньої освіти:
«Школа Екстернів»
Адреса: м.Київ, пр. Голосіївський, 106/4,
Тел.: +380 (44) 257-10-28

Визначтесь із факультетом та інститутом в межах КПІ ім. Ігоря Сікорського

Оберіть спеціальність!

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2020 році зі змінами

Положення про вступні випробування до КПІ ім. Ігоря Сікорського
Положення про порядок подання та розгляду апеляцій вступників до КПІ ім. Ігоря Сікорського

Максимальні обсяги державного замовлення в 2020 році

Вартість навчання у 2020/2021 навчальному році