×
Наприклад: ПБФ 152, ФЕЛ 171

ВСТУП НА 1 КУРС (ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ НМТ АБО СЕРТИФІКАТАМИ ЗНО)

Якщо ти щойно закінчив школу, вже одержав документ про повну загальну середню освіту та складаєш національний мультипредметний тест цього року або вже склав зовнішнє незалежне оцінювання у попередні роки, саме час обрати майбутню професію. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Твоє навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» буде тривати 4 роки. За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

У 2022 році для вступу використовують результати національного мультипредметного тесту (НМТ) з української мови, математики та історії України або результати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) 2019-2021 році у будь-яких комбінаціях конкурсних предметів, які були закріплені у Правилах прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського 2019-2021 роках. Замість результату НМТ можна використати результат ЗНО з того самого конкурсного предмету, якщо різниця у балах не перевищує 15 балів. Основна сесія НМТ буду проводитись з 18 липня до 10 серпня в Україні та 39 країнах Європи, тому ти зможеш скласти тестування навіть за межами країни. НМТ – це 35 тестів з української мови, 30 тестів з математики та 35 тестів з історії України, які ти будеш складати на комп’ютері у спеціальних центрах тестування. Результат можна буде отримати одразу після завершення тестування.

Цього року вступники, які планують здобувати ступінь бакалавра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету. Що це таке? Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.

Для вступу на спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтство, реставрація складається творчий конкурс. Для вступу за державним замовленням всі вступники мають подати результати НМТ або ЗНО та мотиваційний лист. Для вступу за кошти фізичних та/або юридичних осіб на спеціальності 035 Філологія, 051 Економіка, 053 Психологія, 054 Соціологія, 061 Журналістика, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 113 Прикладна математика, 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки, 123 Комп’ютерна інженерія, 124 Системний аналіз, 125 Кібербезпека, 126 Інформаційні системи та технології, 162 Біотехнології та біоінженерія, 163 Біомедична інженерія, 227 Фізична терапія, ерготерапія, 281 Публічне управління та адміністрування ти також маєш подати результати НМТ або ЗНО та мотиваційнимй лист, для вступу на всі інші спеціальності КПІ ім. Ігоря Сікорського достатньо мотиваційного листа.

Електронний кабінет вступники зможуть зареєструвати з 1 липня, а подавати заяви – з 29 липня до 23 серпня. За державним замовленням (бюджет) можна подати до 5 заяв із зазначенням пріоритетності – від найвищого (1) до найнижчого (5) за твоїм вибором. За кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт) можна подати до 20 заяв. Всі заяви, подані для вступу на навчання за державним замовленням, автоматично беруть участь у конкурсі на контракт. Рекомендацію для зарахуванн за державним замовленням буде надано 29 серпня, а до 2 вересня ти маєш подати оригінали документів особисто або з допомогою накладння на сканкопії твоїх документів кваліфікованого електронного підпису. З усіма ключовими датами вступної кампанії можна ознайомитись за посиланням – тримай руку на пульсі та не прогав важливе!

Готовий обирати? Визначайся із факультетом та інститутом в межах КПІ ім. Ігоря Сікорського

Обери спеціальність!


 


Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2022 році

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2022 році–>

Додатки до правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2022 році:

Положення про випускників системи доуніверситетської підготовки КПІ ім. Ігоря Сікорського, які досягли особливих успіхів у навчанні

Перелік конкурсних пропозицій для вступу на бакалаврат результатами НМТ або сертифікатами ЗНО КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2022 році

Максимальні обсяги державного замовлення

Вартість навчання у 2022/2023 навчальному році

Інформаційні матеріали приймальної комісії

Програма творчого конкурсу для вступу на спеціальність 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація