×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

ІПСА

Навчально-науковий інститут прикладного системного аналізу — це унікальний освітній заклад: ми об’єднали разом наукові відділи Національної Академії наук України та навчальні кафедри математичних методів системного аналізу, системного проектування і штучного інтелекту КПІ ім. Ігоря Сікорського для спільного вирішення актуальних проблем науки, бізнесу та економіки, підготовки спеціалізованих, висококваліфікованих кадрів в галузях комп’ютерних наук, інформаційних технологій, природничих та системних наук і кібернетики.

Ми готуємо фахівців з комп’ютеризації творчої інженерної діяльності людини, яка найбільш яскраво втілюється в проектуванні і створенні нових об’єктів і технологій штучного середовища. Саме в нас ти отримаєш поглиблену підготовку з математики, вивчення методів системного аналізу, моделювання, засобів обчислень, інформаційних систем і технологій. У навчальних та наукових лабораторіях ІПСА проводять тренінги, практикуми та майстер-класи сучасні консалтингові та ІТ-компанії: SAS Global Academic Program, CISCO, EPAM Systems, Deloitte, SAP University ALLIANCE PROGRAM, CEEISD, Samsung, Melexis, EduMEMS, Innovation for High Performance, EUROPRACTICE, Cadence, МЕМС та інших.

Спвробітництво з провідними університетами світу у сферах наукових проектів, студентського, аспірантського та викладацького обміну дає можливість надавати освітні послуги сучасного рівня. Нашу інноваційну модель освіти належним чином оцінили вітчизняні та іноземні компанії: випускники ІПСА знаходять своє покликання в науці, аналітиці, консалтингу, ІТ-бізнесі та інших сферах, діяльність яких пов’язана із проведенням системного аналізу, побудовою математичних моделей, застосуванням математичних методів, створенням програмного та інформаційного забезпечення, створенням та розробленням проектів, застосуванням прогресивних засобів та технологій в діяльності підприємств та організацій, розробленням нових засобів і технологій аналізу керування та прийняття рішень. Наше кредо: «Фундаментальність і професіоналізм».