Отримай відповіді на свої питання! База супергероїв «КПІ»
CПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ
061
Журналістика
Спеціальність присутня на

Фундаментальні знання з теорії та практики медіа, все, що ти хотіі знати про сучасний комунікаційний світ, його сутність та структуру. Журналістика – це не тільки «четверта влада», це ґрунтовна гуманітарна підготовка, навички критичного мислення, аналізу, систематизації інформації та розуміння процесів створення та поширення інформаційних потоків. Наші випускники – це фахівці з журналістики, видавничої справи та редагування, реклами і зв’язків з громадськістю, прикладних соціальних та масових комунікацій. Вони знають про інформацію все і працюють в найбільших медіа України та світу, видавництва, рекламних агенція, PR-компанія, у рекламних та креативних відділах великих корпорацій.

Сертифікати ЗНО
  1. Українська мова та література – не менше 125 балів за умови, що Іноземна мова – не менше 100 балів
  2. Іноземна мова – не менше 125 балів за умови, що Українська мова та література – не менше 100 балів
  3. Історія України - не менше 100 балів
Реклама і зв’язки з громадськістю
Форма навчання: денна
Спеціалізація «Реклама і зв’язки з громадськістю» передбачає вивчення основ маркетингових комунікацій та головних засад рекламного бізнесу, опанування всіх особливостей PR-діяльності та медіапланування. Ми готуємо рекламістів, креативних директорів, фахівців у галузі PR широкого профілю та консультантів в усіх сферах зв’язків з громадськістю, копірайтерів, спічрайтерів.
Видавнича справа та редагування
Форма навчання: денна / заочна
Спеціалізація «Видавнича справа та редагування» передбачає вивчення студентами всіх особливостей комунікаційного процесу, опанування різних видів редагування та обробки інформації, основних засад медіаменеджменту й організаційних вимог до видавничого бізнесу. Ми готуємо журналістів, редакторів, медіааналітиків, комунікаційних консультантів, прес-аташе, дикторів радіо та телебачення, керівників редакцій і видавництв.