Отримай відповіді на свої питання! База супергероїв «КПІ»
CПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ
081
Право
Спеціальність присутня на

Професія юриста є однією з найпрестижних в Україні та закордоном. За спеціальністю «Право» НТУУ «КПІ» спеціалістів в галузях господарського та адміністративного права, права інтелектуальної власності та інформаційного права. Обравши для себе відповідну спеціалізацію, студенти мають можливість поглиблено вивчати правове регулювання інтелектуальної власності та правові питання у сфері бізнесу. Знання, одержані під час навчання за спеціальністю «Право» дають можливість працювати у будь-якій сфері юридичної діяльності – серед наших випускників є адвокати, нотаріуси, судді, прокурори, юрисконсульти, представники у справах інтелектуальної власності, арбітражні керуючі, державні реєстратори, слідчі, керівники юридичних та адміністративних підрозділів.

Сертифікати ЗНО
  1. Українська мова та література – не менше 125 балів за умови, що Історія України – не менше 100 балів
  2. Історія України – не менше 125 балів за умови, що Українська мова та література – не менше 100 балів
  3. Іноземна мова або Математика – не менше 100 балів
Господарське та адміністративне право і процес
Форма навчання: денна / заочна
Разом з фундаментальними правничими дисциплінами, студенти одержують поглиблені знання з питань правового регулювання комерційної та іншої господарської діяльності, корпоративних правовідносин, управлінської та зовнішньоекономічної діяльності, ринку цінних паперів, фінансового і банківського права, правових питань системи оподаткування, договірного права. Також отримують навички складання проектів господарських договорів, процесуальних документів у судових справах, навчаються основам організації і здійснення юридичної практики. Випускники працюють адвокатами, нотаріусами, суддями, прокурорами, юрисконсультами, арбітражними керуючими, державними реєстраторами, податковими інспекторами, слідчими правоохоронних органів, керівниками юридичних та адміністративних підрозділів, викладачами вищих навчальних закладів, професіоналами державної служби, менеджерами з права.
Інформаційне право та право інтелектуальної власності
Форма навчання: денна / заочна
Студенти одержують поглиблені знання з питань правового регулювання інтелектуальної власності, правового забезпечення функціонування інформаційного суспільства та інформаційних відносин, забезпечення інформаційної безпеки, правових питань інформаційних технологій та формування інформаційних ресурсів. Також отримують навички здійснення інформаційного та соціально-правового моделювання, забезпечення захисту прав інтелектуальної власності, складання договорів щодо розпорядження правами інтелектуальної власності. Випускники працюють адвокатами, нотаріусами, суддями, прокурорами, юрисконсультами, патентними повіреними, спеціалістами із організації захисту інформації з обмеженим доступом, фахівцями із організації інформаційної безпеки, менеджерами з права, слідчими правоохоронних органів, викладачами вищих навчальних закладів, спеціалістами державної служби.