Отримай відповіді на свої питання! База супергероїв «КПІ»
CПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ
101
Екологія
Спеціальність присутня на

Розвиток сучасного світу неможливий без вивчення глобальних екологічних проблем та пошуку шляхів їх вирішення. Спеціальність «Екологія» саме для тих, хто цікавиться станом навколишнього природного середовища; прагне опанувати цикл гуманітарних, соціально-економічних, математичних, природничих дисциплін, що дозволяють сформувати екологічний світогляд; проводити екологічний аудит та експертизу підприємств; вивчати вплив антропогенних факторів на навколишнє середовище. Випускники спеціальності «Екологія» працюють в провідних міжнародних компаніях, підприємствах України, екологічних інспекціях, державних підрозділах екологічного напрямку, у проектних та науково-дослідних організаціях, у сфері проектування, дослідження та видобутку природної енергетичної сировини та підземних питних вод. Якісна екологічна освіта – запорука твого успіху у будь-якій галузі промисловості.

Сертифікати ЗНО
  1. Українська мова та література – не менше 100 балів
  2. Математика – не менше 125 балів за умови, що Хімія або Географія – не менше 100 балів
  3. Хімія або Географія – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів
Інженерна екологія та ресурсозбереження
Форма навчання: денна / заочна
Студенти вивчають стан навколишнього природного середовища; цикл гуманітарних, соціально-економічних, математичних, природничих дисциплін, що дозволяють сформувати екологічний світогляд; проводять екологічний аудит та експертизу підприємств; вивчають вплив антропогенних факторів на навколишнє середовище; проводять екологічний моніторинг; вивчають засоби та методи направленні на охорону навколишнього природного середовища (серед програмного забезпечення - MathCAD, AutoCAD, ArcView GIS, «ЕОЛ- ПЛЮС ( ЕОЛ + )», «ОНД – 86»). Випускники працюють в провідних міжнародних компаніях, підприємствах України, екологічних інспекціях, державних підрозділах екологічного напрямку, у проектних та науково-дослідних організаціях, у сфері проектування, дослідження та видобутку природньої енергетичної сировини та підземних питних вод.
Екологічна безпека
Форма навчання: денна
Спеціалізація «Екологічна безпека» направлена на підготовку фахівців з екології та охорони навколишнього середовища, які отримують ґрунтовні знання з екології, біології, фізики, хімії, математики та інших природничих та професійно-орієнтовних дисциплін. Студенти отримують фахову підготовку за напрямами: управління природоохоронною діяльністю, екологічний менеджмент та маркетинг, технології захисту довкілля, ресурсозбереження, екологічно чисті технології, контроль та управління якістю довкілля. Випускники працюють в академічних та галузевих наукових установах і університетах, в підрозділах Міністерства охорони навколишнього середовища, в екологічних підрозділах місцевих та центральних органів влади, на промислових підприємствах, у відділах охорони довкілля підприємства.