Отримай відповіді на свої питання! База супергероїв «КПІ»
CПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ
113
Прикладна математика
Спеціальність присутня на

Хочеш дізнатись, як використовувати математичні методи на практиці? Прагнеш опанувати найновіші технології для обчислення? Спеціальність «Прикладна математика» саме для тебе. Саме тут ти навчишся працювати з математичним моделюванням та комп’ютерною імітацією складних технічних/економічних/біологічних систем, процесів та явищ, вивчиш розроблення нових чи адаптації наявних математичних методів і алгоритмів обробки даних різної природи, зрозуміє процес створення комп'ютерних інформаційних технологій інтелектуального аналізу даних (Data Mining), пошуку інформації та отримання знань на основі методів машинного навчання (Machine Learning) і обчислювального інтелекту (Computational Intelligence), розробленні математичних і програмних засобів обробки великих масивів даних (Big Data).

Сертифікати ЗНО
  1. Українська мова та література – не менше 100 балів
  2. Математика – не менше 125 балів за умови, що Фізика або Іноземна мова – не менше 100 балів
  3. Фізика або Іноземна мова – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів
Математичні методи криптографічного захисту інформації
Форма навчання: денна
Фахівці з прикладної криптології розробляють, аналізують, впроваджують та обслуговують різноманітні системи математичного захисту інформації. Успішно розв’язувати такі задачі може лише спеціаліст, що поєднує глибокі теоретичні знання математики, інформаційних технологій із практичним досвідом у моделюванні та програмуванні. Студенти набувають знань з найсучасніших розділів математики, спеціальних розділів прикладної математики, теорії алгоритмів, вивчають методи криптографічного захисту та криптоаналізу. Випускники працюють в установах Національної академії наук України, в IT-компаніях, міжнародних корпораціях «Samsung», «Microsoft», «Cisco», створюють власні компанії (наприклад, «Viewdle» - українсько-американська компанія, що займається розробкою технологій розпізнавання осіб).
Математичні методи комп'ютерного моделювання
Форма навчання: денна
Спеціалізація «Математичні методи комп'ютерного моделювання» передбачає глибоке вивчення студентами фундаментальної та сучасної математики, фізики, методів і технологій комп'ютерного моделювання та контролю якості комп'ютерних моделей складних систем. Студенти отримують поглиблені знання в напрямах підтримки прийняття рішень та дослідження операцій (Data Mining), методів машинного навчання та штучного інтелекту (Machine Learning), нелінійного аналізу, квантової інформатики. Наші випускники стають розробниками технологій і засобів моделювання, працюють у провідних компаніях з потужним дослідницьким потенціалом, в IT-компаніях, міжнародних корпораціях «Samsung», «Microsoft», «Cisco», «ЕPAM Systems», «Luxoft», а також створюють і очолюють власні компанії («Infosafe IT», «Prom.ua»).
Наука про дані та математичне моделювання
Форма навчання: денна / заочна
Об’єктом діяльності фахівців є розроблення алгоритмів; математичне моделювання; проектування та розроблення комп'ютерних інформаційних технологій обробки та дослідження даних; розроблення та застосування математичних методів та комп'ютерних інформаційних технологій інтелектуального аналізу даних (Data Mining), пошуку інформації та отримання знань на основі методів машинного навчання (Machine Learning) і обчислювального інтелекту (Computational Intelligence); розроблення математичних і програмних засобів обробки великих масивів даних (Big Data); математичне моделювання складних систем різної природи.