Отримай відповіді на свої питання! База супергероїв «КПІ»
CПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ
123
Комп’ютерна інженерія
Спеціальність присутня на

Хто саме працює над створенням архітектури сучасних комп’ютерів, комп’ютерних систем та комп’ютерних мереж? Як опанувати основи програмування, операційних систем, баз даних, моделювання, захисту інформації? Обирай спеціальність «Комп’ютерна інженерія» і ти довідаєшся про все! Студенти цієї спеціальності працюють над створенням і обслуговуванням апаратно-програмних засобів сучасних і перспективних інформаційних технологій, розробленням і застосуванням комп’ютерних систем і компонентів загального та спеціального призначення, створенням та супроводом системного програмного забезпечення. Отримані знання дозволяють випускникам впроваджувати новітні комп’ютерні технології у великих ІТ-компаніях та підприємствах, а також створювати програмне забезпечення комп’ютерних систем та мереж, яке відповідає надсучасним світовим вимогам.

Сертифікати ЗНО
  1. Українська мова та література – не менше 100 балів
  2. Математика – не менше 125 балів за умови, що Фізика або Іноземна мова – не менше 100 балів
  3. Фізика або Іноземна мова – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів
Комп’ютерні системи та мережі
Форма навчання: денна / заочна
Ця спеціалізація створена саме для тих, хто хоче опанувати сучасні інформаційні технології і стати творцем апаратних та програмних складових сучасних багатоядерних комп’ютерів, високопродуктивних комп’ютерних систем (розподілених, кластерних, грід-систем), комп’ютерних мереж (локальних, корпоративних, глобальних). Відомі ІТ-фахівці , керівники ІТ-компаній та підприємств, системні аналітики – все це випускники спеціалізації «Комп’ютерні системи та мережі».
Комп’ютерні системи та компоненти
Форма навчання: денна / заочна
Об’єктом діяльності фахівців є розроблення, застосування та супровід апаратного, програмного, апаратно-програмного та іншого інструментального забезпечення функціонування комп’ютерних систем і мереж в інформаційних технологіях різного призначення.
Системне програмування
Форма навчання: денна
Об’єктом діяльності фахівців є розроблення проблемно-орієнтованих операційних систем, драйверів та інших інтрокомп’ютерних програмних засобів, програмування автономних програмно-керованих пристроїв: контролерів, процесорів, комутаторів, багатопроцесорних систем тощо.
Спеціалізовані комп’ютерні системи
Форма навчання: денна / заочна
Об’єктом діяльності фахівців є розроблення, застосування та супровід апаратного та програмного забезпечення бортових і навігаційних комп’ютерів, діагностичних, вбудованих, крипто-комп’ютерних та кіберфізичних систем, систем обробки сигналів та зображень тощо.
Технології програмування для комп’ютерних систем та мереж
Форма навчання: денна / заочна