Отримай відповіді на свої питання! База супергероїв «КПІ»
CПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ
125
Кібербезпека
Спеціальність присутня на

У сучасному світі все більше виробництв і послуг спираються на інформаційні технології. Виробництво і постачання енергії, очищення і постачання питної води, керування транспортом, освітлення міст, зв'язку, доступ людей до інформації, охорона здоров'я, оплата товарів і послуг, волевиявлення під час виборів і референдумів, і навіть електронне урядування – все це реалії нашого життя. Ми залежимо від безперервності та коректності функціювання комп'ютерних систем об’єктів критичної інфраструктури, і атаки з боку та засобами кіберпростору на такі системи спричиняють реальні загрози для безпеки людей і суспільства. Випускники спеціальності «Кібербезпека» стоять на сторожі безпеки комп'ютерних систем і саме від них залежить якість нашого життя.

Сертифікати ЗНО
  1. Українська мова та література – не менше 100 балів
  2. Математика – не менше 125 балів за умови, що Фізика або Іноземна мова – не менше 100 балів
  3. Фізика або Іноземна мова – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів
Системи і технології кібербезпеки
Форма навчання: денна / заочна
Студенти, які навчаються за спеціалізацією «Системи і технології кібербезпеки», вивчають принципи і механізми захисту інформації в інформаційно-комунікаційних системах, національні та міжнародні стандарти у галузі інформаційної безпеки, основи створення засобів захисту інформації, розроблення безпечного програмного коду та забезпечення його якості. Випускники працюють у державних і комерційних організаціях як фахівці служб захисту інформації, розробники технологій, засобів і систем безпеки, в IT-компаніях, міжнародних корпораціях «Samsung», «Microsoft», «Cisco», «ЕPAM Systems», «Luxoft», створюють власні компанії.
Математичні методи кібербезпеки
Форма навчання: денна / заочна
Спеціалізація «Математичні методи кібербезпеки» передбачає глибоке вивчення студентами як класичних, так і сучасних розділів математики, аналітики, системного проектування, технологій забезпечення якості, теоретичних основ захисту інформації, криптології, моделей аналізу ризиків та безпеки складних систем, технологій кібербезпеки. Випускники стають розробниками технологій захисту, аналітиками, які, спираючись на фундаментальну математичну підготовку, оцінюють рівень безпеки систем і програмних засобів, працюють у провідних компаніях з потужним дослідницьким потенціалом, а також створюють власні компанії («ISSP»).
Системи технічного захисту інформації
Форма навчання: денна / заочна
Спеціалізація готує фахівців, які працюють та всебічно вивчають порушення роботи каналів зв’язку, пошкодження інформації, тобто порушення її цілісності; внесення дезінформації в інформаційні потоки; отримання змісту інформації шляхом підслуховування, підглядання, відеоспостереження, фотографування; зберігання державних та військових таємниць і великою кількістю інших завдань захисту інформації. Студенти отримують фундаментальні знання з інформаційних технологій, фізики, математики, вивчають радіофізичні та електроакустичні методи закривання технічних каналів витоку інформації. Випускники працюють в державних установах, банках, компаніях інформаційного та телекомунікаційного спрямування, насамперед тих, що ведуть розробки або надають послуги у галузі захисту інформації.