Отримай відповіді на свої питання! База супергероїв «КПІ»
CПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ
184
Гірництво
Спеціальність присутня на
Студенти вивчають технології видобутку корисних копалин відкритим, підземним та спеціальним способами, процеси переробки і збагачення корисних копалин, набувають спеціалізовані знання з проектування окремих технологічних процесів гірництва та гірничих підприємств, а також опановують навички з організації, будівництва та проектування метрополітенів, підземних торгових центрів, автостоянок, переходів, геотехнічних та міських підземних споруд спеціального призначення. Якщо ти хочеш знати все про підземні споруди, вміти їх будувати, видобувати корисні копалини й одержати одну з найпрестижніших професій у світі - обирай гірництво!
Сертифікати ЗНО
  1. Українська мова та література – не менше 100 балів
  2. Математика – не менше 125 балів за умови, що Фізика або Іноземна мова – не менше 100 балів
  3. Фізика або Іноземна мова – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів
Розробка родовищ та видобування корисних копалин
Форма навчання: денна / заочна
Студенти вивчають технології видобутку корисних копалин відкритим, підземним та спеціальним способами, процеси переробки і збагачення корисних копалин та обробки природного каменю, одержують спеціалізовані знання з проектування окремих технологічних процесів гірництва та гірничих підприємств в цілому, отримають професійні знання з AutoCAD, MathCAD, K-MINE, FLAC3D, PLAXIS, ANSYS AUTODIN та ін. Випускники працюють на інженерних та керівних посадах гірничих підприємств та державних установ, в проектних, науково-дослідних та спеціалізованих організаціях з безпеки праці, ліквідації надзвичайних ситуацій та ін., експертами та фахівцями в сфері охорони праці в міністерствах та відомствах.
Геотехнічне і міське підземне будівництво
Форма навчання: денна / заочна
Студенти оволодіють знаннями з організації, будівництва та проектування метрополітенів, підземних торгових центрів, автостоянок, переходів, геотехнічних та міських підземних споруд спеціального призначення, вивчають методи та засоби комп’ютерного проектування по забудові підземного простору міст, геотехнічного та спеціального підземного будівництва з використанням програмних комплексів AutoCAD, MathCAD, LIRA, PLAXIS, CorelDRAW, SCAD office, ANSYSE та ін. Випускники працюють на інженерних посадах на об’єктах цивільного, геотехнічного та підземного будівництва, різноманітних підземних споруд спеціального призначення та співробітниками в проектних, наукових, науково-конструкторських та конструкторських організаціях м. Києва та інших міст Європи.