Отримай відповіді на свої питання! База супергероїв «КПІ»
CПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ
186
Видавництво та поліграфія
Спеціальність присутня на

Фундаментальні знання в галузі видавничо-поліграфічних технологій, процесів виготовлення видань на базі сучасних цифрових технологій та комп’ютерної техніки. Випускники спеціальності «Видавництво та поліграфія» керують сучасними процесами виготовлення різноманітних видань, удосконалюють класичні, цифрові та спеціальні види друку, працюють над підвищенням якості поліграфічного виконання друкованих видань, розробляють та впроваджують електронні, мультимедійні, інтерактивні інформаційні продукти на базі новітнього програмного забезпечення, вивчають ключові аспекти програмування та web-дизайну.

Сертифікати ЗНО
  1. Українська мова та література – не менше 100 балів
  2. Математика – не менше 125 балів за умови, що Фізика або Іноземна мова – не менше 100 балів
  3. Фізика або Іноземна мова – не менше 125 балів за умови, що Математика – не менше 100 балів
Поліграфічні медіатехнології
Форма навчання: денна / заочна
Спеціалізація «Поліграфічні медіатехнології» створена саме для тих, хто прагне опанувати технологічні процеси поліграфічного виробництва, стати справжнім гуру створення сучасних медійних продуктів, вивчити медіатехнології від А до Я – дизайн, макетування, верстання, видавничі процеси, паковання. Випускники працюють на поліграфічних виробництвах, у друкарнях і видавництвах, на онлайн-платформах та в новітніх лабораторіях друку, впроваджують комп’ютеризовані системи й підкорюють вершини сучасного інформаційного світу.
Технології електронних мультимедійних видань
Форма навчання: денна
Сучасні електронні мультимедійні продукти поєднують графічні, текстові, анімаційні та відеоскладники для якнайкращого обміну інформацією. Студенти спеціалізації «Технології електронних мультимедійних видань» опановують програмно-технічні засоби створення таких продуктів, вивчають 3D-моделювання та дізнаються, як правильно впроваджувати новітні технології в інформаційному середовищі. Випускники працюють дизайнерами, технологами, менеджерами в медійній сфері створення цифрових продуктів, програмують мультимедійні видання та інтерактивні веб-ресурси, створюють продукти для рекламних агенцій та медіацентрів.
Цифрові технології репродукування
Форма навчання: денна / заочна
Сучасні технології репродукування – комплексні цифрові рішення зі створення та обробки інформації. Студенти спеціалізації «Цифрові технології репродукування» вивчають технології обробки графічної та текстової інформації, автоматизацію проектування видань та паковань, об’єктно-орієнтоване програмування, сучасні програми дизайну, верстання, створення мультимедійних видань. Випускники працюють у репроцентрах, на поліграфічних підприємства і у видавництвах, впроваджують автоматизовані видавничо-поліграфічні комплекси й розробляють новітнє програмне забезпечення для сучасних медійних технологій.