Отримай відповіді на свої питання! База супергероїв «КПІ»
CПИСКИ ЗАРАХОВАНИХ
231
Соціальна робота
Спеціальність присутня на

Сфера соціального захисту населення є однією з найбільш пріоритетних у розбудові громадянського суспільства. Саме тому в нашій державі зростає попит на професію соціального працівника. Під час навчання студенти спеціальності «Соціальна робота» одержують знання з психології, соціології, вивчають правові аспекти соціального захисту, оволодівають методами соціальної роботи; вчаться оцінювати потреби та представляти інтереси людини, створювати мережу допомоги та керувати установами з соціальної допомоги. Наші випускники працюють експерт-консультантами із суспільно-політичних питань, реабілітологами, тренерами, соціальними інспекторами, інспекторами пенсійного фонду, керівниками соціального розвитку підприємств.

Сертифікати ЗНО
  1. Українська мова та література – не менше 125 балів за умови, що Історія України – не менше 100 балів
  2. Історія України – не менше 125 балів за умови, що Українська мова та література – не менше 100 балів
  3. Іноземна мова або Математика – не менше 100 балів
Міжнародні соціальні проекти та волонтерська діяльність
Форма навчання: денна
Майбутні фахівці-експерти отримають навички управління міжнародними проектами у соціальній сфері, набудуть знань щодо інноваційних технологій організації волонтерського руху та побудови соціально відповідального бізнесу. В межах спеціалізації вивчаються навчальні дисципліни: сценарний аналіз та стратегічний форсайт; бенчмаркінг у соціальній роботі; стратегічний менеджмент; крос-національні дослідження та комп’ютерний аналіз соціологічної інформації; соціологія інновацій в соціальній роботі; проектування соціологічного дослідження; міжнародне гуманітарне право. Наші випускники працюють у міжнародних благодійних фондах, всеукраїнських громадських і волонтерських організаціях, державних органах та підприємствах, маркетингових і PR-відділах транснаціональних корпорацій.
Соціальна робота та Інтернет-технології
Форма навчання: денна
Студенти набувають знань та навичок у сфері SMM, SEO, стартап-менеджменту, роботи з медіа, контент-менеджменту, професійного використання інтернет-сервісів та мобільних технологій. Успішне працевлаштування в digital-сфері гарантується такими професійними навичками, як побудова індивідуальної інформаційної стратегії, планування власної кар’єрної траєкторії, робота з персональним брендом. Випускники працюють спеціалістами у галузі інтернет-комунікації, цифрових технологій в управлінні, недійного складника персонального та корпоративного бренду, експертами з суспільно-політичних питань, фахівецями із зв'язків з громадськістю і пресою, викладачами ВНЗ, фахівецями соціального захисту населення.