×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

Додатковий набір для здобуття освітнього ступеня магістра на контракт

4 694 переглядів

На численні прохання вступників до магістратури КПІ ім. Ігоря Сікорського оголошує додатковий набір за кошти фізичних та / або юридичних осіб.

Увага! Вступники, які бажають здобути ступінь магістра за спеціальностями 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація, 035 Філологія, 101 Екологія, 113 Прикладна математика, 121 Інженерія програмного забезпечення, 122 Комп’ютерні науки, 123 Комп’ютерна інженерія, 124 Системний аналіз, 125 Кібербезпека та захист інформації, 126 Інформаційні системи та технології, 162 Біотехнології та біоінженерія, 163 Біомедична інженерія, 186 Видавництво та поліграфія, 227 Терапія та реабілітація, 231 Соціальна робота мали попередньо скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ) та до 18.00 11 вересня мають зареєструватись для складання фахового вступного випробування через електронний кабінет вступника, а також підготувати мотиваційний лист. Вступники на спеціальності 143 Атомна енергетика, 144 Теплоенергетика за кошти фізичних та / або юридичних осіб потрібно скласти фахове вступне випробування та подати до розгляду мотиваційний лист. Попередньо перегляньте відео, у якому надано покрокові роз’яснення щодо реєстрації для складання фахового вступного випробування. Ретельно обирайте, на яку саме освітню програму ви реєструєтесь для складання випробування. Фахове вступне випробування буде проведене дистанційно 12 вересня. Час та посилання для підключення ви можете побачити у кабінеті вступника під час реєстрації.

Нагадуємо, що для вступу на ці спеціальності у 2023 році вступник мав попередньо скласти єдиний вступний іспит (ЄВІ), а для спеціальностей 051 Економіка, 054 Соціологія, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 081 Право або 281 Публічне управління та адміністрування – єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ). Вступники на спеціальність 061 Журналістика, які завершили навчання у КПІ ім. Ігоря Сікорського цього року мають право складати фаховий іспит у закладі освіти замість ЄФВВ або будь-яке ЄФВВ за власним вибором.

Вступники на визначені спеціальності, які вже мають ступінь магістра або спеціаліста мають або мати складений ЄВІ, або додатково зареєструватись для складання співбесіди з іноземної мови через електронний кабінет вступника.

Після складання випробування вступники можуть подати заяви. Для вступників на спеціальності, яким надається особлива підтримка (додаток 6 до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році), достатньо подати мотиваційний лист. Додатковий набір оголошено за такими спеціальностями та формами здобуття освіти:Подати заяви можна з 13 вересня до 17 вересня через електронний кабінет вступника. Оригінали документів можна подати з 18 вересня до 20 вересня до 17.00. Наказ про зарахування буде сформований 22 вересня. Поспішайте, ми чекаємо на вас!