×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

Процедура реєстрації для складання ЄВІ / ЄФВВ випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2023, які бажають вступити до магістратури

7 831 переглядів

Процедура реєстрації для складання ЄВІ / ЄФВВ випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського 2023, які бажають вступити до магістратури1. Зайдіть до системи «Електронний кампус», скориставшись вашим логіном та паролем (у разі відсутності логіна та пароля – зверніться до куратора групи).
2. У лівому меню оберіть розділ Вступ-2023 (магістратура).
3. Уважно прочитайте інформацію, потім оберіть вкладинку «Анкета».
4. Перевірте дані, які автоматично підтягнулись для вас у анкеті – прізвище, ім’я та по батькові, дата народження, паспортні дані, номер облікової картки платника податків. У разі розбіжностей (змінено ім’я чи прізвище, змінено паспорт) – внесіть необхідні виправлення та ще раз уважно перевірте. Якщо в зв’язку з воєнним станом ви не змогли оновити документ, що посвідчує особу (паспорт або посвідка), а його термін дії сплив, все одно треба вказати дані наявного документа.
5. Оберіть спеціальність, за якою ви бажаєте вступити на навчання до магістратури. Це не остаточний вибір, остаточно ви оберете під час подання заяви для участі у конкурсі. . Єдиний вступний іспит (ЄВІ) складається для всіх спеціальностей. Якщо ви плануєте вступ на одну із спеціальностей, які додатково передбачають складання єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) – 051 Економіка, 054 Соціологія, 061 Журналістика, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 081 Право, 281 Публічне управління та адміністрування, то при виборі такої спеціальності у вас з’явиться додаткове поле, в якому треба поставити відмітку «Так», та посилання для реєстрації на ЄФВВ на окремому сайті. Зверніть увагу, що зареєструватись на ЄВІ (обов’язково) та ЄФВВ (за необхідності) можна тільки одночасно, один раз та ВИКЛЮЧНО в одному закладі освіти. Результати ЄВІ та ЄФВВ будуть прийматись для участі в конкурсі у будь-якому закладі вищої освіти України, незалежно від місця реєстрації.
6. Оберіть іноземну мову (англійська, французька, німецька чи іспанська), яку ви бажаєте складати. Вибір не прив’язаний до тієї мови, яку ви вивчали в університеті. Доцільно обрати мову, яку ви знаєте найкраще.
7. Оберіть населений пункт, у якому ви бажаєте складати ЄВІ. Якщо ви знаходитесь за кордоном – не зволікайте! Кількість місць у закордонних пунктах обмежена. Після досягнення граничної кількості, можливість реєстрації в тому чи іншому місці буде автоматично заблоковано Українським центром оцінювання якості освіти і ви втратите можливість складати ЄВФФ саме там.
8. Зазначте дійсний номер телефону для зв’язку.
9. Зазначте дійсну адресу електронної пошти для зв’язку.
10. За потреби надайте інформацію про необхідність створення особливих умов (у разі, якщо за медичними показниками ви не можете складати ЄВІ / ЄФВВ та ваша хвороба належить до Переліку захворювань та патологічних станів, які дають право не складати ЗНО (спільний наказ МОН та МОЗ №1027/900 від 29.08.2016 р.) та коди умов (зазначені у медичному висновку за формою 086/3-о/у). Наявність хвороби та медичного висновку не звільняє від проходження ЄВІ, а надає право на створення особливих умов для складання.
11. Екзаменаційний листок можна буде отримати засобами поштового зв’язку (Нова Пошта або Укрпошта), зазначте необхідну інформацію (поштову адресу повністю із вказанням індексу для Укрпошти та населений пункт й номер відділення для Нової Пошти). Відправка здійснюється за кошт одержувача.
12. Відскануйте документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України – книжка (1-2 сторінка) або ID-карта (обидві сторони), у разі відсутності – закордонний паспорт громадянина України (1-2 сторінка), безтермінова посвідка на постійне місце проживання (всі сторінки), збережіть в один документ у форматі .jpeg/.jpg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети.
13. Відскануйте облікову картку платника податків, збережіть в документ у форматі .jpeg/.jpg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети.
14. Відскануйте фотокартку для документів (біле/світле тло), збережіть в документ у форматі .jpeg/.jpg розміром до 1 мб та завантажте у відповідне поле анкети.
15. Уважно перевірте внесені дані та завантажені документи.
16. Натисніть «Зберегти». Ваша анкета буде надіслана відповідальному за реєстрацію. Якщо ви плануєте вступати на спеціальності, де необхідно складати ЄФВВ, та заповнили відповідну анкету, підтвердіть це у випливному вікні. Якщо ні, перейдіть за посиланням та зареєструйтесь.
17. Стежте за змінами статусу вашої анкети у розділі Вступ-2023 (Магістратура). У разі виникнення проблем, зв’яжіться з відповідальним по факультету / навчально-науковому інституту за телефоном гарячої лінії.