Про факультет / інститут


Найкраща інженерна освіта від провідних фахівців – це Механіко-машинобудівний інститут, де поєднано класичну школу якісної технічної освіти та новітні технології.

Механіко-машинобудівний інститут (ММІ) є одним із найбільших науково-навчальних підрозділів КПІ ім. Ігоря Сікорського, який здійснює високоякісну підготовку фахівців для міжнародного наукоємного та високотехнологічного машинобудівного комплексу з 1898 року.

Високоякісна підготовка студентів (бакалаврів та магістрів) забезпечується сучасною матеріально-технічною базою восьми кафедр, використанням комп’ютерних систем автоматизованого проектування, новітніми методиками навчання та виробничою практикою на кращих підприємствах нашої країни та Європи.

На базі ММІ з 2002 року успішно функціонує Спільний українсько-німецький факультет машинобудування КПІ ім. Ігоря Сікорського та Магдебурзького університету ім. Отто-фон-Геріке, який здійснює високоякісну підготовку спеціалістів. Після захисту магістерської роботи в Німеччині студенти отримують диплом магістра німецького зразка, а також після захисту в Україні – диплом магістра українського зразка. З 2017 року почала працювати програма подвійного диплому магістра між КПІ ім. Ігоря Сікорського та Познанським університетом технологій в галузі машинобудування.

Наші випускники працюють в інжинірингових центрах, науково-дослідних, проектно-конструкторських інститутах, на виробничих підприємствах машинобудівної, приладобудівної, транспортної, електронної, авіакосмічної та інших галузей («Прогрестех-Україна», ДП «Антонов», ПАТ «Гідросила Груп», Boeing (США), Airbus (Франція), HAAS (США), Heidenhain (Німеччина), Delcam (Великобританія), Festo (Австрія), Rexroth Bosch Group (Німеччина), Sigma Engineering (Україна), Nicmas (Україна), Linde (Німеччина), Kostal (Німеччина), Camozzi (Італія), Jungheinrich (Німеччина), Hydrolic Line (Україна), Hansa Flex (Німеччина), Elvorti (Україна), Vents (Україна)).