×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

ФЕА

Факультет електроенерготехніки та автоматики – це кузня кадрів як для усієї електроенергетичної галузі, так і для промисловості. У стінах факультету гармонійно здійснюється фундаментальна підготовка фахівців з фізико-математичних, технічних та гуманітарних дисциплін, висока теоретична і практична підготовка за фахом із широким застосуванням сучасної обчислювальної техніки.

Випускники Факультету електроенерготехніки та автоматики є справжніми професіоналами та працюють керівниками і провідними фахівцями структурних підрозділів енергопостачальних та енергогенеруючих компаній, енергооб’єднань і систем, науково-дослідних і проектно-конструкторських організацій, електротехнічних та інших промислових установ різних форм власності в Україні та за її межами.

Висококваліфіковані викладачі, впровадження новітніх методик викладання, науково-інженерний центр «Інформмережа», Центри Schneider Electric та ABB, галузеві науково-дослідні лабораторії, щорічні міжнародні науково-практичні конференції – все це Факультет електроенерготехніки та автоматики.

Наш факультет має розгалужені міжнародні зв’язки. Це, перш за все, договори про співпрацю з університетом м. Пуебло (Мексика), університетом м. Бірмінгем (Великобританія), університетами міст Мюнхена та Ільменау, другим Римським університетом, Магдебурзьким технічним університетом (ФРН), Вищим технічним училищем м. Брно (Чехія), фірмою «Сіменс», політехнічним інститутом м. Лодзь (Польща), Північно-Китайським енергетичним та Харбінським політехнічним інститутами (КНР), Хошимінський політехнічним інститутом (В’єтнам). В рамках цих договорів здійснюються обміни фахівцями, стажування студентів та викладачів за кордоном.