×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

ФЛ

Хочеш вивчати мови, але тільки в КПІ? Прагнеш стати вправним перекладачем? Не хвилюйся, в лавах наших студентів обов’язково знайдеться місце для тебе – обирай факультет лінгвістики!

Тут навчаються майбутні філологи, перекладачі, здатні забезпечувати процес міжкультурної комунікації у сфері професійного та ділового спілкування спеціалістів різних галузей і виконувати письмові та усні переклади різної тематики на високому рівні.

Висококваліфіковані викладачі використовують новітні методики викладання, проводять щорічні міжнародні науково-практичні студентські конференції, міжнародний студентський обмін, творчі та освітні об’єднання студентів та аспірантів. Вагомий внесок у підготовку спеціалістів на факультеті здійснюють лектори DAAD.

Під час навчання студенти набувають знання з фундаментальних та професійних дисциплін, а також навичок вільного спілкування та перекладу двома обов’язковими іноземними мовами. Велика увага приділяється комп’ютерній підготовці, яка адаптована до вимог майбутньої професійної діяльності. Студенти факультету лінгвістики навчаються за кордоном в рамках програми EUROEAST в університетах партнерах. Студенти, які вивчають французьку мову як основну (або як другу) іноземну, по закінченню 4 курсу (бакалаврат) мають змогу стати учасниками програми «Подвійний диплом».

Випускники факультету лінгвістики – справжні фахівці, які працюють в компаніях з іноземним капіталом, перекладацьких бюро, дипломатичних представництвах МЗС України, міжнародних культурно-освітніх центрах, представництвах іноземних медіа тощо. Мрієш вивчати мови й пізнавати світ? Ми чекаємо на тебе!