×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

ФСП

ФСП – це твій пріоритет №1!

Запрошуємо на навчання за чотирма актуальними та суспільно важливими спеціальностями!
У нас навчають майбутніх управлінців (281 Публічне управління та адміністрування), юристів (081 Право), соціологів (054 Соціологія) та соціальних працівників (231 Соціальна робота) – еліту суспільства! Студенти факультету проходять практику в різних органах державної влади та місцевого самоврядування, бізнес-організаціях та установах, юридичних компаніях тощо.

Навчальний процес
Під час навчання велика увага приділяється розвитку навичок, необхідних для подальшої професійної діяльності. Студенти мають змогу формувати індивідуальну освітню траєкторію, оскільки окрім обов’язкових навчальних дисциплін загальної і професійної підготовки обираються вибіркові навчальні дисципліни із загальноуніверситетського, факультетського та/або кафедрального каталогу.

Професійний науково-педагогічний склад
Досвідчені дослідники та молоді амбіційні викладачі, які слідкують за сучасними тенденціями та намагаються одразу їх впровадити в освітній процес та наукову діяльність.

Практика
Для студентів передбачено проходження практики в організаціях, установах і підприємствах за спеціальністю для отримання практичних навичок і розширення можливостей для подальшого працевлаштування.

Зустрічі з експертами-практиками та науково-практичні конференції
Для студентів запрошуються фахівці з практичним досвідом для більш кращого розуміння певних реальних ситуацій, які передають власний досвід щодо вирішення конкретних кейсів і радять, на що краще звертати увагу, а також які саме конкретно знання та навички знадобляться у практичній площині. Також для студентської спільноти періодично проводяться лекції закордонними лекторами (Польща, Угорщина, Данія, Канада, Норвегія, Швейцарія, Японія). 

Розвиток наукового та творчого потенціалу
Студенти нашого факультета регулярно беруть участь та виграють перші/призові місця на всеукраїнських олімпіадах/конкурсах тощо. Деякі приклади:
– переможці та призери Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»;
– переможні та призові місця на Всеукраїнському конкурсі студентських робіт зі спеціальності «Публічне управління та адміністрування»;
– переможні та призові місця на правничих конкурсах та судових змаганнях (Міжнародний правничому конкурсі імені Володимира Корецького, National Anticorruption Moot Court тощо).
– переможці та призери Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціологія» тощо.

На факультеті велика увага приділяється організації і проведенню міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій (міжнародна конференція «Сучасні проблеми управління», міжнародна конференція з соціології, міжнародна конференція «Творчість у філософських вимірах, науково-практичні конференції із питань інформаційного права та права інтелектуальної власності, всеукраїнська науково-практична конференція «Дні науки ФСП» тощо).

Гуртожиток

100% поселення в гуртожиток із блочною системою проживання вступників із інших міст. Студмістечко знаходиться безпосередня поруч із навчальними корпусами (5-10 хвилин пішки), що значно економить час і матеріальні ресурси, а також робить навчання та відпочинок більш комфортним.

Наші студенти проживають у гуртожитку №20 з блочною системою. Один блок складається з двох 4-х-місних кімнат та роздільного санвузла.
В кожному крилі розташована кухня та вихід на балкон.

У гуртожитку також є: пральня-самообслуговування, камера схову, тренажерна зала, хореографічна зала, музична кімната, тенісний стіл, робочі кімнати тощо. Прямо під гуртожитком: «Фора», відділення ПриватБанку, аптека.
Вартість проживання

Корисні посилання

Офіційний сайт факультета
Кафедри факультета

День відкритих дверей ФСП 2021

Матеріально-технічна база
Спорт і оздоровлення

Telegram-канал для вступників
Telegram-чат для вступників 

Факультет соціології і права – це прекрасний вибір для того, хто прагне побудувати успішну кар’єру та провести роки свого студентського життя так, щоб потім із задоволенням про них згадувати як про найкращі у своєму житті. Приєднуйся, ми чекаємо на тебе! 

КПІ – це окремий світ, в якому кожен зможе знайти те, що йому цікаво!