×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

ВПІ

Видавничо-поліграфічний інститут – міні-університет у межах величезного вищого навчального закладу. У нас знайдеться місце для митців слова та пензля, для композиторів друкарських верстатів та поліграфічних машин, для творців книги та фахівців зі зв’язків з громадськістю. У наших лавах об’єднано технічні напрями та гуманітарні професії, економічні науки та образотворче мистецтво. Ми пропонуємо всі шляхи для розвитку майбутнього фахівця широкого профілю, людини, яка прагне творити сьогодення і не зупиняється на досягнутому.

Випускники Видавничо-поліграфічного інституту – справжні фахівці, які знають все про дещо та дещо про все. Наші молоді спеціалісти працюють на поліграфічних підприємствах, у видавництвах та друкарнях, у редакціях газет та журналів, на телебаченні, радіо, у рекламних агенція, PR-компаніях та в електронних засобах масової комунікації (сайти, портали, електронні медіа різного типу).

Висококваліфіковані викладачі, впровадження новітніх методик викладання, щорічні міжнародні науково-практичні конференції «Друкарство молоде» та «Наукова школа Романа Іванченка», новітній поліграфічний комплекс «Політехніка», лабораторія спеціальних видів друку, власна баскетбольна команда «Політехнік», співробітництво з більш ніж 20 провідними інститутами та університетами світу у сфері студентського обміну і наукових проектів, творчі та освітні об’єднання студентів та аспірантів – усе це Видавничо-поліграфічний інститут. Інформація керує сучасним світом, ми – керуємо інформацією.