×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

ФЕЛ

Уявити сучасне життя без електроніки практично неможливо – всі сфери нашого повсякдення невід’ємно пов’язані із приладами, пристроями, новітніми системами, які спрошують та покращують наше життя. А розробляють новітню електроніку саме випускники факультету електроніки, які вміють не тільки поєднувати мікросхеми, а й вправно працюють із нанотехнологіями, створюють новітні роботехнічні засоби та допомагають розвивати телекомунікаційні системи в Україні та світі.

Факультет електроніки готує спеціалістів, які впевнено володіють сучасними комп’ютерними технологіями, проектують, розробляють та експлуатують електронні прилади та пристрої різного призначення.

Випускники факультету електроніки забезпечують висококваліфіковане обслуговування сучасної електронної техніки та володіють новітніми знаннями, теоретичною підготовкою, практичними навичками у сучасних технологіях та елементній базі для створення конкурентоспроможної електронної апаратури.

Факультет бере участь в програмі подвійного диплому магістрів в галузі мікроелектроніки з Electronics Packaging Lab (IAVT) Технічного Університету м. Дрезден (Німеччина). Підписані договори про обмін студентами та угоди про науково-дослідну співпраці з різними країнами (Швеція, Франція, Південна Корея, Італія, Польща, Латвія).

Викладачі факультету організовують та проводять 5 науково-технічних конференцій, серед яких одна для студентів та молодих вчених.

Підготовка кваліфікованих спеціалістів у галузі електроніки, електротехніки, а також в сферах, пов’язаних з комп’ютеризацією, неможлива без активної науково-технічної діяльності спеціалістів нашого факультету.