×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

ФМФ

Фізико-математичний факультет – це можливість отримати елітну освіту та поринути у насичене й цікаве студентське життя. Фізико-математична освіта є базою розвитку суспільства. Навчальна та наукова робота факультету проводиться в тісному співробітництві з Інститутами НАНУ та міжнародними науково дослідницькими університетами.


На факультеті здійснюється підготовка спеціалістів з фундаментальних та прикладних проблем у різних галузях сучасної фізики – від аеро- та гідродинаміки до фізики атомного ядра та елементарних частинок з використанням методів математичного та комп’ютерного моделювання, а також з аналізу та прогнозування економічної діяльності суб’єктів ринкової економіки. Студенти мають можливість оволодіти передовими методами комп’ютерного моделювання фізичних процесів; методами та засобами наукового експерименту; основними методами обчислювальної фізики, синергетики та теорії катастроф; основами динамічного хаосу; теорією нелінійних явищ; засадами моделі, що описує динаміку фінансових активів, ймовірнісно-статистичні ідеї під час аналізу ринкового ризику; проблеми розробки математично-алгоритмічного забезпечення інформаційних систем страхування.


Висококваліфіковані українські та світові спеціалісти, впровадження новітніх розробок, співпраця з університетами м.Берн (Швейцарія), м. Осло (Норвегія), м. Ульм (Німеччина), м. Париж (Франція), сучасні методи комп’ютерного моделювання, активна науковій діяльність, щорічні науко-практичні конференції для студентів та молодих вчених, наукові дослідження, що підтримуються держбюджетними темами, вітчизняними та міжнародними грантами – все це чекає на тебе на нашому факультеті.