×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

ФПМ

Прагнеш опановувати програмування? Мрієш підкорити математичні вершини? Не уявляєш життя без інформаційних технологій? Тоді ти потрапив за правильної адресою – факультет прикладної математики чекає на тебе вже зараз!

Ми працюємо у провідних напрямах сучасного постіндустріального суспільства. По-перше, це математизація науки, техніки, виробництва, суспільних відносин тощо, що полягає в більш широкому застосуванні методів прикладної математики для розв’язування фізичних, технічних, інформаційних, управлінських та інших задач.

По-друге, це інформатизація суспільного життя, основними інструментальними засобами якої є комп’ютерна інженерія та інженерія програмного забезпечення.

На факультеті при підготовці фахівців з цих важливих спеціальностей використовуються новітні досягнення у галузі фундаментальних та прикладних наук. Факультет тісно співпрацює з провідними ІТ-компаніями, що дозволяє постійно оновлювати зміст навчальних дисциплін відповідно до сучасних вимог та ефективно сприяти успішному працевлаштування наших випускників.