×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

ФТІ

В умовах ринкової економіки, прискореного розвитку наукомістких технологій, зростає попит на фахівців широкого профілю, здатних швидко змінювати характер професійної діяльності, переоцінювати накопичений досвід, аналізувати свої можливості, здобувати нові знання з використанням сучасних інформаційні-них технологій. Фізико-технічний інститут готує фахівців, що забезпечують технологічну незалежність та інформаційну безпеку України.

Протягом навчання студенти інституту здобувають освіту на рівні кращих університетів світу, про що свідчать неодноразові перемоги на міжнародних студентських олімпіадах в Лондоні, Будапешті, Тегерані, Празі, Варшаві, Бухаресті, Мюнхені. Студенти фізтеху завоювали більше 50 нагород на міжнародних олімпіадах з математики та програмування (Лондон, Лос-Анджелес, Москва, Мюнхен, Тегеран, Токіо та ін.) Серед нагород, шість Гран-прі на International Mathematics Competition for University Students – найпрестижнішої студентської міжнародної олімпіаді з математики), близько 200 нагород на Все-українських студентських олімпіадах.

Фізико-технічний інститут активно працює в проектах академічної мобільності студентів, кредитної мобільності ERASMUS +. Налагоджено міжнародні зв’язки з науковими установами Німеччини та Ірландії.