×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

ФІОТ

Визнаний лідер у підготовці фахівців із програмного забезпечення та комп’ютерних систем, створення новітніх рішень у інформаційних технологіях та комп’ютерних наук, баз даних, захисту інформації, розробці програмних продуктів та інших складових інформаційної галузі, без яких неможливе функціонування сучасної економіки – факультет інформатики та обчислювальної техніки. Ми були першими та залишаємось найкращими в Україні.


Наші випускники працюють у провідних IT-компаніях України та світу – у банковій сфері (Національний банк України, Укрсоцбанк, Правекс банк, Ощадбанк, Райфаззен банк «Аваль» тощо), у сфері новітніх технологій (Інституті молекулярної біології і генетики, Інституті кібернетики та інших НДІ НАН України), у компаніях, визнаних у всьому світі (Microsoft, Oracle, Sun Microsystems, Luxsoft Украина, Lizard Soft, Global Logic Україна, Softronic, Softline, «Квазар-Мікро», Celenia Software Ukraine; «Укртелеком», GoldenTelecom, Vodaphone Україна, UTEL, KyivStar GSM та інших).


Ми пропонуємо додатково навчання за кордоном, а також профільні курси від Porta One, Cisco, NetCracer , Linux Professional Institute Academy.