×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

ІТС

Мобільний зв’язок та телекомунікаційні мережі, надскладне програмне забезпечення для електронних комунікацій та інформаційно-комунікаційні технології – все це ти зможеш опанувати, ставши студентом Інституту телекомунікаційних систем!

Навчально-науковий Інститут телекомунікаційних систем органічно поєднує наукові дослідження та підготовку висококваліфікованих спеціалістів в галузі електроніки та телекомунікацій. Ми раді вітати в своїй інститутській телекомунікаційній сім’ї кожного, хто бажає розвиватися, працювати та творити в сфері зв’язку, обміну інформацією, проєктування та розробки програмного забезпечення.

Без сучасних засобів зв’язку, новітніх телекомунікаційних та інформаційних технологій неможливо уявити ні новітнього виробництва, ні ефективного управління ні економічного зростання. Фахівець у галузі телекомунікацій – людина, яка створює своє майбутнє та майбутнє своєї країни.

Після закінчення інституту наші випускники можуть проєктувати та експлуатувати сучасні інфо- та телекомунікаційні системи і мережі, проводити наукові дослідження в сфері новітніх мережних технологій. Компанії «Vodafone», «Kиївстар», «Infopulse», «Lifecell», «GlobalLogic», «DataGroup», «Microsoft Україна», «Huawei Technologies», ЗАТ «Воля Кабель», телеканал «СТБ» та інші провідні підприємства вже з 3-4 курсу навчання запрошують до себе на роботу наших студентів.

В ІТС запроваджено програму підготовки магістрів у співпраці з Дрезденським технічним університетом: студенти ІТС мають можливість отримати паралельно другу вищу освіту за єдиною міжнародною програмою. Після закінчення ти можеш отримати ступінь магістра технічного університету м. Дрезден (Master of Science) та ступінь магістра КПІ ім. Ігоря Сікорського, тобто два дипломи магістра – український і європейський. Готовий підкорювати телекомунікаційні вершини? Вступай до Інституту телекомунікаційних систем!