×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

Як зареєструватись на ЄВІ / ЄФВВ вступникам, які завершують навчання в 2024 році на бакалаврському рівні в інших ЗВО або вже мають диплом бакалавра, спеціаліста або магістра

Для дистанційної реєстрації необхідно:

1. Завантажити бланк заяви-анкети за посиланням (.docx, .pdf) та заповнити її. Заяву-анкету можна роздрукувати та заповнити власноруч або заповнити відповідні поля в текстовому редакторі. За бажанням, можна скористатися online версією заяви-анкети в Google Документах: (після переходу за посиланням, в меню Файл оберіть: Копіювати, збережіть документ на свій Google Диск та заповніть необхідні поля).
В заяві-анкеті необхідно зазначити:

1.1. Заклад освіти – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»

1.2. Спеціальність, на яку планується вступ. Якщо розглядаються декілька варіантів подальшого вибору спеціальностей, то при реєстрації треба вказати ту спеціальність, яка передбачає ЄФВВ.

1.3. Прізвище, ім’я, по батькові вступника.

1.4. Дата народження вступника (в форматі ДД.ММ.РРРР).

1.5. Дані документа, що посвідчує особу.

1.6. Реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП).

1.7. Інформацію про здобутий рівень освіти або про заклад освіти, який закінчує вступник. Зверніть увагу, що довідка щодо планового строку завершення навчання та отримання диплому необхідна тільки тим вступникам, дані яких не вносяться до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (наприклад, випускники-курсанти закладів освіти зі специфічними умовами навчання).

1.8. Контактний телефон.

1.9. Інформація щодо необхідності створення особливих умов для проходження тестування, що підтверджується копією медичного висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою первинної облікової документації N 086-3/о.

Український центр оцінювання якості освіти забезпечує створення особливих умов за кодами 0101, 0103, 0104, 0202, 0203, 0206, 0301, 0304, 0306, 0401, 0501, 0601, 0701, 0702. Для вступників, які потребують створення умови за кодом 0204, надається можливість змінювати масштаб зображення на екрані під час проходження комп’ютерного тестування. Технологія проведення вступних випробувань у комп’ютерній формі не потребує створення умов за кодами 0102, 0105, 0201. Для створення особливих умов за іншими кодами приймальна комісія закладу освіти формує окремий запит до регламентної комісії відповідного регіонального центру. В такому випадку відповідь щодо можливості або неможливості реєстрації надійде протягом трьох днів.

1.10. Необхідність проходження ЄВІ (так/ні)

1.11. Іноземна мова ЄВІ (англійська, німецька, французька або іспанська)

1.12. Населений пункт для складання ЄВІ. (перелік міст: в Україні, за кордоном)

Якщо ви знаходитесь за кордоном – не зволікайте! Кількість місць у закордонних пунктах тестування обмежена. Після досягнення граничної кількості зареєстрованих учасників, можливість реєстрації в тому чи іншому місті буде автоматично заблоковано Українським центром оцінювання якості освіти і ви втратите можливість складати вступні випробування саме там.

1.13. Необхідність проходження ЄФВВ (так/ні)

1.14. Населений пункт для складання ЄФВВ. (перелік міст: в Україні, за кордоном)

Зверніть увагу, що ЄФВВ проводиться не у всіх містах, де проводиться ЄВІ. Деякі закордонні пункти тестування передбачають неповний перелік предметних тестів ЄФВВ для складання. Якщо обрано 2 предметні тести ЄФВВ, то вони будуть складатись в одному місті.

1.15. Назви предметних тестів ЄФВВ, з яких планується проходження вступних випробувань (не більше двох).

1.16. Умови отримання екзаменаційного листка в разі дистанційної реєстрації (особисто у приймальній комісії або поштову адресу для відправлення)

1.17. Зазначити ім’я та прізвище та поставити підпис.

1.18. Зазначити додатково подані документи (сканкопії).

Після внесення всіх даних до заяви-анкети, перевірте їх правильність!
Заповнену власноруч заяву-анкету необхідно відсканувати у форматі .pdf або зберегти заповнений в електронному вигляді документ у форматі .pdf (розмір файла не повинен перевищувати 1 Мб). Заповнений електронний варіант заяви-анкети (файл у форматі .pdf) необхідно підписати особистим кваліфікованим електронним підписом. Для підпису можна скористатись файловим ключем, наприклад від Приватбанку, або сервісом Дія.Підпис (як підписати файли електронним підписом?). Формат файлу з електронним підписом повинен бути одним з наступних: .pdf (PAdES), .p7s (CAdES), .asice (ASIC-E), .asics (ASIC-S).

2. Відсканувати документ, що посвідчує особу, який зазначено в заяві-анкеті (паспорт або закордонний паспорт – для громадян України, посвідка на постійне проживання або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус – для іноземних громадян). Саме з цим документом вступник має з’явитись до пункту тестування.

Для успішної реєстрації необхідно надіслати сканкопії обох сторін ID-картки або 1,2 сторінок паспорта-книжки (за наявності вклеєних фото на 3-5 сторінках їх треба надіслати також), або сторінки закордонного паспорта з фото (перший розворот), або посвідки на постійне місце проживання (всі сторінки або обидві сторони посвідки з безконтактним електронним носієм).
Зберегти відскановані зображення в один файл у форматі .jpg розміром до 1 Мб.

3. Відсканувати облікову картку платника податків або паспорт громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП або документ, що підтверджує причину невнесення до анкети інформації про РНОКПП (для громадян України, які в установленому законодавством порядку відмовилися від прийняття РНОКПП – паспорта громадянина України, у якому проставлено відмітку про відмову від прийняття РНОКПП).

Зберегти відскановане(ні) зображення в один файл у форматі .jpg розміром до 1 Мб.

4. Відсканувати документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) – диплом бакалавра, спеціаліста або магістра (для осіб, які завершили навчання в минулі роки) або довідку щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома у 2024 році, видану за місцем навчання (для осіб, персональні дані яких не вносять до Єдиної державної бази з питань освіти).

Зберегти відскановане(ні) зображення в один файл у форматі .jpg розміром до 1 Мб.

5. За наявності: відсканувати документи, що підтверджують право вступника на створення особливих (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань за технологією ЗНО (форма 086-3/о)

6. Відсканувати фотокартку для документів із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника (на білому / світлому фоні, співвідношення сторін зображення 3х4).

Зберегти відскановане(ні) зображення в один файл у форматі .jpg розміром до 1 Мб.

7. Надішліть заповнену заяву-анкету, підписану кваліфікованим електронним підписом у форматі .pdf (PAdES), .p7s (CAdES), .asice (ASIC-E), .asics (ASIC-S), а також всі сканкопії вищезазначених документів на електронну пошту pk.mag@lll.kpi.ua.

Для особистої реєстрації необхідно подати до Приймальної комісії заповнену та підписану заяву-анкету, а також:

  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копію документа, що підтверджує інформацію про РНОКПП або копію документа, що підтверджує причину невнесення до анкети інформації про РНОКПП;
  • копію документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулі роки) або копію довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в 2024 р. (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносять до Єдиної державної бази з питань освіти);
  • копію медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення особливих умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання);
  • фотокартку для документів, що відповідає досягнутому віку вступника (на білому / світлому фоні, співвідношення сторін зображення 3х4).