×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

Магістратура-2023: Реєстрацію для складання ЄВІ / ЄФВВ завершено. 10 кроків до мети!

1 051 переглядів

Сьогодні, 31 травня, завершилась реєстрація майбутніх вступників до магістратури для складання єдиного вступного іспиту (ЄВІ) для всіх спеціальностей та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) для спеціальностей 051 Економіка, 054 Соціологія, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 081 Право або 281 Публічне управління та адміністрування.

Нагадуємо, що вступники на спеціальність 061 Журналістика, які завершили навчання у КПІ ім. Ігоря Сікорського цього року мають право складати фаховий іспит у закладі освіти замість ЄФВВ або будь-яке ЄФВВ за власним вибором.

КПІ ім. Ігоря Сікорського зареєстрував для складання 3014 вступників, серед яких цьогорічні випускники Університету, випускники попередніх років та випускники інших закладів освіти. Але головне питання у всіх, що ж робити далі? Розберемо покроково!

Крок 1. Отримайте екзаменаційний листок ЄВІ / ЄФВВ. Якщо ви ще не забрали свій листок у відбірковій комісії вашого факультету або навчально-наукового інституту, терміново зв’яжіться за телефоном гарячої лінії та заберіть його. Пускати на пункт тестування будуть виключно з листками з підписами та мокрими печатками приймальної комісії.

Крок 2. Очікуйте на запрошення у вашому кабінеті на порталі Українського центру оцінювання якості освіти – саме там ви дізнаєтесь точну дату та місце складання ЄВІ та ЄФВВ.

Крок 3. Складіть ЄВІ / ЄФВВ у період з 26 червня до 18 липня. Тести складаються на комп’ютерах, кількість правильних відповідей ви будете бачити одразу.

Крок 4. Зареєструйте електронний кабінет вступника на сайті Вступ.ЄДЕБО.

Крок 5. Зареєструйтесь через електронний кабінет вступника для складання фахового іспиту або іспитів за обраними вами спеціальностями та освітніми програмами. Для спеціальностей 051 Економіка, 054 Соціологія, 073 Менеджмент, 075 Маркетинг, 081 Право або 281 Публічне управління та адміністрування така реєстрація не потрібна – діють результати ЄФВВ.

Крок 6. З 17 до 28 липня складіть фахові іспиту у обраних закладах освіти.

Крок 7. Подайте електронні заяви на вступ через електронний кабінет вступника. Реєстрація для складання іспиту – це не заява на вступ, подати заяви потрібно обов’язково!

Крок 8. Дочекайтесь надання рекомендації за державним замовленням або за кошти фізичних та / або юридичних осіб.

Крок 9. Підтвердіть бажання навчатись, подавши необхідні документи електронно (підписані кваліфікованим електронним підписом) або особисто та підписавши договір на надання освітніх послуг.

Крок 10. Чекайте на наказ про зарахування до лав студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського.