×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

Для вступників з територій ведення активних бойових дій, окупованих / деокупованих територій після 24 лютого 2022 року (квота-2) та можливих бойових дій (переведення на вакантні місця держзамовлення)

Відповідно до чинного законодавства у 2023 році вступники, які зареєстровані у зоні ведення активних бойових дій, на окупованих або деокупованих після 24 лютого 2022 року територіях або переселилися з таких територій після 24 лютого 2022 року, мають право на вступ в межах квоти-2 (10% від державного замовлення) на основі повної загальної середньої освіти та на основі дипломів молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра або фахового молодшого бакалавра. Встуники з територій ведення можливих бойових дій мають право на переведення на вакантні місця державного замовлення.

До територій, на яких ведуться (велися) бойові дії, включаються території можливих бойових дій, території активних бойових дій та території активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси. До територій можливих бойових дій можуть бути віднесені території, які відповідають одному з таких критеріїв:
– межують з територіями активних бойових дій або з тимчасово окупованими Російською Федерацією територіями;
– межують з державним кордоном держави-агресора.
Поняття «територія активних бойових дій» та «територія можливих бойових дій» вживаються у значеннях наведених у постанові Кабінету Міністрів України від 06 грудня 2022 року № 1364 «Деякі питання формування переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією».

Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих Російською Федерацією

Такі вступники мають право вступати до закладів вищої освіти або за результатами НМТ 2022 ао 2023 років (ЗНО 2020, 2021 років), або за результатами складання співбесіди в закладі освіти.

Якщо ви будете складати або складали попереднього року НМТ (або маєте сертифікати ЗНО 2020, 2021 років), зверніться до будь-якого закладу освіти для додавання документів, які дають право на квоту-2, до Реєстру вступників зі спеціальними умовами вступу або, якщо ви не можете звернутись безпосередньо до закладу, заповність анкету за посиланням.

Якщо ви бажаєте складати співбесіду для вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського, поставте відповідну позначку під час заповнення. Співбесіда проводиться з трьох предметів в один день, обов’язково складаються українська мова та математика, третій предмет вступник може обрати з трьох – фізика, іноземна мова (англійська, французька, німецька) або історія України.

Будь ласка, уважно вносьте прізвище, ім’я та по батькові. Зверніть увагу на апостроф, який можна скопіювати у формі або з цього поля: .

Скановані копії документів мають бути чіткими та якісними.


Розклад роботи

Контактна інформація

Адреса: м. Київ, вул. Політехнічна, 14, корпус 16

E-mail: pk.kpi@lll.kpi.ua