×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171
Ваші бали ЗНО можно розрахувати за цим посиланням

231 Соціальна робота

Сфера соціального захисту населення є однією з найбільш пріоритетних у розбудові громадянського суспільства. Саме тому в нашій державі зростає попит на професію соціального працівника.

Соціальний працівник – це фахівець з надання допомоги різним категоріям населення. Він володіє усім спектром базових soft skills, які легко застосовуються у різних сферах і не обмежені вузькою професійною спеціалізацією. Емоційна та цифрова грамотність, критичне та екологічне мислення – основні інструменти соціального працівника. Саме вони входять у перелік найбільш затребуваних навичок до 2030 року за версією Економічного форуму у Давосі (2017 р.).

Крім того, соціальний працівник:

– глибоко розбирається у законодавчих аспектах надання соціальних послуг. Володіє всіма необхідними навичками для захисту людини у кризових ситуаціях.

– вміє ефективно вести переговори та володіє навичками виходу з конфліктних ситуацій.

– володіє навичками проєктного менеджменту.

– вміє працювати з групою та індивідуально, знає основи HR та мотивації.

Цій професії не загрожує вимирання через глобалізацію чи бурхливий розвиток цифрових технологій. Підтримка людини на робочому місці та консультація face-to-face стане невід’ємної частиною світу швидких технологій.

Деякі приклади працевлаштування

Головний спеціаліст у сфері соціальної роботи, фахівець із соціальної роботи по роботі з молоддю, керівник управління соціальних питань, фахівець відділу у справах молоді та спорту, соціальний педагог, соціальний працівник, керівник соціальних проєктів, керівник відділу соціального захисту ветеранів війни, менеджер волонтерського проєкта, адміністратор служби соціального розвитку, координатор програми по роботі з сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах; менеджер гуманітарних проектів (дослідницькі проекти, тренінги), адміністратор медико-реабілітаційного центра, волонтер для соціального та/або медичного проєкта тощо.

Детальніше

ВСТУП НА БАКАЛАВРАТ

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ