×
Наприклад: ПБФ 175, ФЕЛ 171

Вступники, місце проживання яких зареєстровано на тимчасово окупованій території або території активних бойових дій станом на 1 липня 2024 року (вступ за результатами НМТ/ЗНО)

357 переглядів

Вступники, місце проживання яких зареєстровано (задекларовано) на тимчасово окупованій території, або в населених пунктах, віднесених до територій активних бойових дій (територій активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси), мають документ повну загальну середню освіту державного зразка та результати НМТ 2022-2024 років або ЗНО 2021 року можуть вступати на місця державного замовлення в межах квоти-2 (в КПІ ім. Ігоря Сікорського квота-2 складає 10 % (але не менше одного місця) від максимального обсягу державного замовлення).

Для цього вступники повинні зареєструвати особистий електронний кабінет на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/.  Реєстрація електронних кабінетів розпочинається 01 липня 2024 року. Перед поданням першої електронної заяви в особистому кабінеті вступника необхідно подати до приймальної комісії документи, які підтверджують місце проживання вступника на зазначених територіях та довідку внутрішньо переміщеної особи (за наявністю). Заяви на вступ на місця державного замовлення межах квоти-2 подаються з 19 липня до 1800 31 липня 2024 року в особистому електронному кабінеті.

Терміни оприлюднення рейтингового списку вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення, виконання вимог до зарахування на місця державного замовлення, зарахування вступників за державним замовленням визначені в розділі 4 Правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського.